Просмотров:48

5 листопада бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського і партнери бібліотеки – коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій провели урок знайомства «Приходити до нас, ми чекаємо Вас!». Захід був адресований учням дев’ятих і одинадцятих класів ЗОШ №103.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала старшокласників і провела огляд книги К. Г. Паустовського «Время больших ожиданий». Було приємно почути від деяких учнів, що вони знайомі з творчістю письменника Паустовського і читали його твори.

Каріна Вікторівна розповіла історію бібліотеки, запросила завітати до бібліотеки-музею і відправитись в віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека». Бібліотекар Олександр Апарінов познайомив молодь з висловлюваннями Костянтина Паустовського про знання і професію: «Чем больше мы знаем, тем сильнее желание жить», «Распространённое мнение о том, что существуют неинтересные профессии,- предрассудок, вызванный нашим невежеством». На цій  романтично-тематичній ноті бібліотека передала слово представникам коледжу.

Креативні студенти групи КП-181 Павло Погорельцев і Світлана Усайко привітали школярів та запросили їх до себе у коледж. Вони розповіли, якими професіям можна навчатися у них. Хто мріє отримати цікаві професії і зайняти достойне місце в економіці і других сферах, може не замислюватись, а поступати до коледжу.

Викладач математики і фізики коледжу Ольга Білецька розповіла про можливість студентів і випускників після закінчення коледжу продовжувати навчання у закладах вищої освіти, про забеспечене всім працевлаштування. Вона назвала розміри стипендій для тих, хто добре навчається. У час розвитку комп’ютерних технологій в багатьох країнах світу та також в нашій рідній Україні дуже популярні професії техніка-програміста і бібліотекаря. І дуже добре, що ці професії можливо отримати у КПАУТ ОНАХТ.

Дві партнерські організації залишили свої візитки учням і адміністрації про перспективи і іновації бібліотеки і коледжу.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського дякує за співпрацю давнім своїм друзям і партнерам директору школи Тетяні Гончарової і завучу Олені Паянової. Їх талановитих і креативних школярів завжди чекають герої фантастичних романів, історичних оповідань і краєзнавчих статтєй в бібліотеці №2 та цікаві професії у коледжу.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
10.12 о 15.00: «Світ права». Відеоінструктаж. До Міжнародного дня захисту прав людини. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
12.12 о 14.00: «Літературні відкриття 2019 року». Рейтинг популярності нових видань. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.12 о 16.00: «Я пізнаю себе». Психологічний тренінг на пам`ять та увагу. Бібліотечний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.12 о 13.00: Які одеські кореспонденти пишуть найцікавіше? Поштампт. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви