Просмотров:151

5 листопада бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського і партнери бібліотеки – коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій провели урок знайомства «Приходити до нас, ми чекаємо Вас!». Захід був адресований учням дев’ятих і одинадцятих класів ЗОШ №103.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала старшокласників і провела огляд книги К. Г. Паустовського «Время больших ожиданий». Було приємно почути від деяких учнів, що вони знайомі з творчістю письменника Паустовського і читали його твори.

Каріна Вікторівна розповіла історію бібліотеки, запросила завітати до бібліотеки-музею і відправитись в віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека». Бібліотекар Олександр Апарінов познайомив молодь з висловлюваннями Костянтина Паустовського про знання і професію: «Чем больше мы знаем, тем сильнее желание жить», «Распространённое мнение о том, что существуют неинтересные профессии,- предрассудок, вызванный нашим невежеством». На цій  романтично-тематичній ноті бібліотека передала слово представникам коледжу.

Креативні студенти групи КП-181 Павло Погорельцев і Світлана Усайко привітали школярів та запросили їх до себе у коледж. Вони розповіли, якими професіям можна навчатися у них. Хто мріє отримати цікаві професії і зайняти достойне місце в економіці і других сферах, може не замислюватись, а поступати до коледжу.

Викладач математики і фізики коледжу Ольга Білецька розповіла про можливість студентів і випускників після закінчення коледжу продовжувати навчання у закладах вищої освіти, про забеспечене всім працевлаштування. Вона назвала розміри стипендій для тих, хто добре навчається. У час розвитку комп’ютерних технологій в багатьох країнах світу та також в нашій рідній Україні дуже популярні професії техніка-програміста і бібліотекаря. І дуже добре, що ці професії можливо отримати у КПАУТ ОНАХТ.

Дві партнерські організації залишили свої візитки учням і адміністрації про перспективи і іновації бібліотеки і коледжу.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського дякує за співпрацю давнім своїм друзям і партнерам директору школи Тетяні Гончарової і завучу Олені Паянової. Їх талановитих і креативних школярів завжди чекають герої фантастичних романів, історичних оповідань і краєзнавчих статтєй в бібліотеці №2 та цікаві професії у коледжу.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви