27 січня в філії №2 відбулася презентація виставки. Завідуюча бібліотекою Карина Апаринова познайомила присутніх в залі читачів з розділами виставки.
Почала вона свою промову з біографії письменника. Потім Карина Апаринова представила розділи виставки.
У першому розділі «Спогади про Павла Тичину» читач познайомиться з біографічною повістю-дослідженням Станіслава Тельнюка «Павло Тичина». Автор повісті доводить на численних фактах з життя поета, так як був знайомий з героєм своєї книги ще за його життя. А після смерті Тичини він віддав багато років на розшифрування, підготовку до друку та видання невідомих книг поета. Зацікавлять нашого читача опубліковані зараз щоденникові записи Тичини: Павло Тичина «Із щоденникових записів».
Опубліковані тут матеріали, при всій їх фрагментарності, поповнюють літературний портрет автора «Сонячних кларнетів» та «Чуття єдиної родини» новими рисами. Природно, що записи поета рясніють роздумами про літературу й мистецтво, про власну творчість, зокрема.
«В саду його поезії» — це другий розділ виставки. Тичина в своїй поезії відобразив різноманітні риси українського народного характеру. Російський критик К. Зелінський писав: «Так, Тичина, як поет — і добрий, і гнівний, і ніжний, і гострий, і тонкий, і різний..»
Література цього розділу: Павло Тичини «Вибране», «Співець єдиної родини» та ін.. Не в’яне слово Павла Тичини сьогодні, не зав’яне його поезія і в прийдешніх літах.
Третій розділ: «У піснях його серце». Дух музики, музичність – одна з головних особливостей і навіть основ поетики Тичини. Здається, ніхто, включаючи самого Варлена , не зблизив так поезію з музикою.