Просмотров:184

24 січня бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського прийняла участь у вечорі-пам’яті, присвяченому герою-підводнику №1 Олександру Івановичу Маринеско. Захiд відбувся в обласній бібліотеці ім. В. Катаєва для школи-флотилії  юних моряків, учнів морського ліцею, курсантів технічного і рибного флоту , учнів і викладачів ЗОШ №68.

Відкрила захід працівник бібліотеки, член Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеско Баркарь Т. Н. Вона представила учасників вечора-пам’яті.

Голова Асоціації ветеранів-підводників ім. О. І. Маринеско капітан першого рангу Євген Лівшиц привітав присутніх і розповів про героя Олександра Маринеско. Також Євген Семенович представив нову книгу «Канонерський човен «Донець», яка розповідає про мужність моряків у Першу Мирову війну.

Голова ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко  Іван Рябухін і секретар організації ООО ВСПМ, завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова розповіла про патріотичні заходи бібліотеки №2, організації письменників-мариністів і кают-компанії «Морська бібліотека».

Іван Рябухін представив новий збірник віршів на морську тематику «Синя вічність». Карина Апарінова  прочла вірші із збірника: «Морське братерство», «Атакі віку-75!» і «Наказ ветерана».

Перед учасниками заходу виступив військовий лікар, капітан третього рангу Анатолій Вознюк. Анатолій Кирилович розповів про героїв-підводників і героїчні човни.

Завершили захід тренуванням майстерно в’язати морські вузли. Вихователь Одеської школи-флотилії юних моряків ім. О. І. Маринеско Ірино Грінік запрошувала всіх показати, як юні і дорослі моряки можуть в’язати різні морські вузли. Всім учасникам заходу подарували сувенирні календарики 2020 року з легендарними підводними човнами. Бібліотекар Олександр Апарінов забезпечив технічною фото- і відеопідтримкою.

Анонс
З 10 лютого у бібліотеці № 29 починає працювати виставка-сюрприз “Таємнича книга”, що присвячена Міжнародному дню дарування книги!
Всі книги на виставці будуть огорнуті плотним папером і дізнатись що саме Ви будуте читати найближчим часом можно буде лише по одному вислову, що характеризує зміст.
Цікаво? Чекаємо на Вас в бібліотеці №29 по адресу вул. Лузанiвська, 67!
Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->