Просмотров:860

konst-328 червня в библіотеці №34 пройшла презентація виставки «Наш закон – Конституція». Вона була підготовлена до Дня Конституції України.

Виставка складалася з 5 розділів . 1-розділ носив назву “Права людини в Україні” , в которой біли собрані книги: А.Слюсаренко “Історія української Конституції”, С.Ківалов “Основи правознавства України”, А.Колодій “Права людини і громадянина в Україні” та ін. В другому розділі “Водне та цивільне право” були зосереджені такі книги як: А.Мучник “Комментарии к Конституции Украині”, С.Кивалов “Основі правоведения Украині”, В.Процевський “Водне право України”, В.Понікаров “Цивільне право” та ін.

Третий розділ “Земельне та житлове право” був присвячений праву по землі та житлу і складався з книг: Правові аспекти приватизації в Україні, О.Федик “Житлове право”, Ю Корнєєв “Земельне право та ін.4-й розділ познайомив читачів з книгами, які можуть допомогти вирішити правові проблеми по різним проблемам і носив назву “Домашній адвокат”: Д.Фиолевський “Адвокатура”, “Домашній адвокат”, В.Гречко “Консти туційне право на особисту власність” та ін.

5-й розділ “Підприємництво і право” був присвячений правам підприємців: О.Гусакова “Податковий облік”, Т.Говорушко “Малий бізнес”, В.Сідун “Економіка підприємництва”. Виставка була цікава широкому колу читачів: підприємцям, студентам, бізнесменам.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви