Просмотров:20

11 лютого в бібліотеці № 44 пройшла інформаційна година “Інтернет – територія безпеки” з нагоди Дня безпечного Інтернету, який заснувала Єврокомісія в 2004 році, з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на молодь. На заході були присутні учні 6 – 7 класів школ № 45 та 130.

Бібліотекар Світлана Тихан звернула увагу, що в цьому році день проходить під гаслом “Разом до найкращого Інтернету”. Разом з дітьми визначила безпечні  та небезпечні сторони Інтернету, передивились мультфільми “Фіксики. Небезпечний Інтернет” та “Фіксики – поради “Обережно в Інтернеті!”.

Вразила присутніх стаття “Визволіть дітей із віртуального світу!”, в якій засновники Microsoft та Apple вважають свої гаджети не призначеними для постійного користування. Вони називають нові технології отрутою для молодих мізків.

Читачі активно відповідали на запитання вікторини, цікаво пройшла гра “Інформаційний крокодил”.

Для закріплення правил розумного користувача Інтернету подивились відеоролик “Правила поведінки в Інтернеті”.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви