Просмотров:160

16 травня працівники бібліотеки № 47 були запрошені на святкування Дня вишиванки до музичної школи № 6.Захід організувала Катерина Семенова, викладач співу та музики.

З вступним словом виступила  Наталя Чистова,завідуюча відділом краєзнавства обласної юнацької бібліотеки. В своєму виступі вона розповіла про історію святкування Дня вишиванки. Катерина Семенова виступила в ролі ведучої свята.

Учні музичної школи виконували пісні про Україну, про вишиванку, про кохання, про батьків. Даша Почирняй виконала пісню «Мама», Маргарита Смотрова заспівала пісню «Якби мені черевички». Особливо пройнялися присутні піснями Михайла Маєвського «Молитва за Україну» та Даші Полякової, яка співала пісню «Мої батьки». Тимур Середа виконав сучасну українську пісню «Там, де ми є». Завершувала захід Діана Рощина з піснею «Мова єднання».

В бібліотеці була оформлена виставка-інсталяція під назвою «Вишиванка – оберіг, що не губиться в віках». Книги, які рекомендовані читачам, розкривають технологію розробки схем вишивки, показують орнамент та малюнок самої вишиванки. Всі читачі мають можливість взяти додому ці книжки.

Людмила Шевчук, майстриня вишиванки, розповіла присутнім про вишивку взагалі. Вона сказала: «Різнобарвними нитками вона вплетена в нашу непросту історію. Феноменом вишиванки є те, що вона зберігалася і через віки дійшла до нас у своєму первісному вигляді. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка-вишиванка є головним оберегом людини. Символи та знаки, які вишивали на сорочці, мали своєрідне сакральне кодування. Вишиті сорочки та вишиванки оберігають та наділяють силою рідної землі, тому що, символи вишиті на них мають глибоке значення, яке закладене тисячі років тому».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

19.11 о 16.00: "Одеса очима відомих пісменників". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
20.11 о 10.00: «Революція Гідності: горнило духу, патріотизму, мудрості». Урок пам’яті. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви