Просмотров:512

23 лютого працівники бібліотеки №47 приймали участь в проведенні свята «О мово моя – душа голосна України» до Міжнародного дня рідної мови. В  заході приймали участь учні 5-7 и 9-х класів школи №78.

З вступним словом виступила Ірина Топільська. Вона розповіла про історію розвитку  української мови в нашій країні, про роль Шевченка і Івана Франко в процесі становлення літературної мови. Велику організаторську роботу в проведенні свята зробили викладачі Ольга Кудлаєнко і вчителька української мови і літератури Людмила Кулік.

Учні 7-А класу Олексій Кудлаєнко, Матвій Крилов, Марія Чибисова, Даніїл Шевченко, Андрій Подоба, Даніїл Бондарь та iншi  декламували вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, сучасних українських авторів. Віталіна Кобилинська і Ніколь Доброва представили байки Глібова і Глазового. Олександр Олесь і Віталій Літвинюк ,учні 9-Б класу, прочитали вірш  Олександра Олеся «Рідна мова в рідній школі».

Протягом всього свята  лунала музика. Учні  дитячої музичної  школи під керівництвом Катерини Семенової, викладача вокалу, показали свої талановито виконані  номери. Даша Полякова проспівала пісню «Це моя Вкраїна» та «Карпати». Діана Рощина своїм співом підняла настрій у всіх присутніх. Під гучні аплодисменти публіки вона співала пісні «Пташечка» і «Мова єднання». Крім віршів і пісень, в залі звучала мелодійна  музика бандури: Ліза Томіна виконала  «Маленький етюд».

В  читальному залі бібліотеки  панувала  дуже   весела і дружня обстановка. Періодично всі дружньо співали пісні, гучно аплодували своїм товаришам. В кінці заходу Ірина Топільська і всі викладачі школи №78 подякували один  одному за участь в проведенні цього гарного свята, свята рідної мови.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви