Просмотров:193

Олександр Колот і Олена Герасимова, друзі бібліотеки №1 імені Едуарда Багрицького, запросили всіх бажаючих на зустріч «Сент-Міклош – кохання на все життя», яка відбулася 9 листопада в читальному залі. З вступним словом виступила Ірина Гіндіна, завідуюча бібліотеки. Вона привітала присутніх з Днем української мови та писемності і запропонувала познайомитися з одним із чудових куточків України – замком Сент-Міклош.

Присутні дізналися дивовижну історію замку Сент-Міклош, що знаходиться в селищі Чинадієво на Закарпатті. Турбуються про історичну пам’ятку та відновлюють її місцеві жителі: Йосип і Тетяна Бартош. Саме вони змогли перетворити покинуту будівлю в культурний центр, де проходять літературні і музичні вечори, фестивалі, збираються шанувальники архітектури, музики, живопису, всі, кого вабить Сент-Міклош і його історія.

Чудові згадки про знайомство з цим дивовижним  місцем залишилися і у нащадка древнього роду – Валерія Григоровича Цицака та його дружини – Наталії Романовської-Цицак: « Життя чудове, якщо ми можемо в ньому кохати. Прикладом цьому є минуле, яке пов’язане з сьогоденням… Усіх нас поєднує кохання… Місце Сент-Міклош. Це замок закоханих… Мекка для закоханих. Мені приємно, що кров Ракоци в мені, і я не розтратив її  на божевільну гонку за примарами грошей, влади… Я кохаю, і кохають мене. Приєднуйтесь.»

Наталія Романовська-Цицак, художниця, поділилась своїми враженнями та представила картини: «Хризантеми», «Погляд предків», «Куточок Одеси», «Затишшя» і інші.

Звучали чудові рядки Олени Герасимової. Поезія та дивовижні  арії Романа Корена, музичний супровід Олександра Колота допомогли присутнім поринути в містичну атмосферу замку кохання.

Запрошуємо всіх бажаючих в Чинадієво на Закарпаття, щоб доторкнутись до історії та насолодитись зустріччю з замком Сент-Міклош.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви