Переглядів:160

12 листопада бібліотека №2 імені Костянтина Паустовського представила документально-історичний огляд «Творча діяльність Вероніки Коваль» . День пам’яті Вероніки Анатоліївни Коваль пройшов в Одеському культурному центрі «Хесед Шаарей Ціон».

   Завідувачка філії №2 Каріна Апарінова привітала гостей і учасників програми, подякувала керівнику культурного центру Ганні Розен за спільну співпрацю з бібліотекою Паустовського. Каріна Вікторівна прочла уривок з книги К. Г. Паустовського «Чорне море» не випадково. Ще 7 серпня на 101-й річниці бібліотеки №2 Вероніка Коваль запропонувала всі програми починати з розповіді про її улюбленого письменника Костянтина Паустовського, про її вчителя і наставника.

Далі Каріною Апаріновою був представлено огляд літературної творчості і діяльності Вероніки Анатоліївни Коваль. Присутні почули майже про всі нагороди відомої одеської письменниці, лауреатки літературної премії імені К. Г. Паустовського. Вероніка Коваль — володарка багатьох міжнародних літературних премій, а за просвітницьку діяльність нагороджена орденом «Святої Варвари» першого ступеню.

Багато років Вероніка Анатоліївна була лауреатом Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання». Майстер літературної мови. Вона заснувала в бібліотеці №2 імені Костянтина Паустовського у 2023 році нові програми і творчі проекти: «Жінки, які надихали», «Незамінна», присвячена Лідії Делекторської, чиє ім’я пов’язане з Паустовським і Матісом, «Двір мого дитинства», «Вічна любоа Сандро Боттічеллі», «Одеса триває…». Читачі із задоволенням чекали програми Вероніки Коваль, бо всі знали, що остання неділя місяця — це нова зустріч з Веронікою Анатоліївною.

Постійна читачка бібліотеки Вета Апостолова написала вірш, присвячений Вероніки Коваль, який на заході прочла Каріна Апарінова. Бібліотекар Олександр Апарінов підготував відеоролик «Вероніка Коваль в колі друзів», який продемострував режисер культурного центру «Хесед Шаарей Ціон» Михайло Крупнік. Ганна Розен розповіла про програми Вероніки Коваль в БФ «Хесед Шаарей Ціон» і представила її останню книгу «Художники-євреї Паризької школи», презентація якої була і вбібліотеці Паустовського, і в Хеседі.

Велика подяка за участь у пам’ятному заході Інні і Семену Вайнблат, Світлана Потапенко-Калугіної, Гаррі Перельдику, Олені Куклової і Владиславу Кітіку. Вероніка Коваль буде жити у наших спогадах і книгах. Світла і вічна пам’ять другу і наставнику.

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

21 червня, п’ятниця

10.30 «Цей біль живе у серці кожного». Інформаційне нагадування. ЦМБ ім. І. Франка,
Книжковий пров., 1а

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви