Просмотров:311

1 жовтня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов урок доброти «З повагою до життя тварин» для учнів 6-х класів ЗОШ №10. Захід було проведено до Всеукраїнського дня захисту тварин, який відзначають щороку 4 -го жовтня.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей і розповіла про це свято. Присутні дізналися, чому його відзначають 4-го жовтня і хто був покровителем тварин.

Бібліотекар Олександр Апарінов представив літературно-пізнавальну виставку про життя наших менших братів. Він розповів про жахливі факти статистики, про те , що кожну годину з лиця Землі зникають три види тварин.

Дитячий письменник Інна Іщук провела презентацію своїх книжок про тварин. Вона розповіла про творчу діяльність її з одеським зоопарком. Учням дуло запропоновано відгадати загадки про тварин із книжок авторки.

Великим подарунком для дітей була участь в уроці доброти представників одеського зоопарку.  Завідуюча відділом по праці з юннатами Олеся Главацкая і завідуюча відділом інформації Анна Белякова представили учням тварин з зоопарку. Це були черепахи, равлики, український полоз, королівська змія, ящірки, морська свинка і кролик. Діти на заході надали ім’я українському полозу Гектор, а королівській змії – Лія.

До заходу була запрошена поетеса з США Інна Богачинська. Їй було цікаво побачити таку любов у дітей до тварин. Діти мали можливість потримати братів менших у руках, приласкати і сфотографуватися з ними.

Слова подяки залишили у книзі відгуків бібліотеки учасники уроку доброти. Разом можливо все, тварини потребують захисту, а ми повинні їм допомогти.

Різноманітні масові заходи на тему захисту тварин дикої природи і домашніх улюбленців проводяться з метою захисту тварин нашої планети.

На заході були продемонстровані слайдшоу про одеський зоопарк, про Всесвітній день захисту тварин і про творчу діяльність дитячої письменниці Інни Іщук.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->