Просмотров:95

1 жовтня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов урок доброти «З повагою до життя тварин» для учнів 6-х класів ЗОШ №10. Захід було проведено до Всеукраїнського дня захисту тварин, який відзначають щороку 4 -го жовтня.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей і розповіла про це свято. Присутні дізналися, чому його відзначають 4-го жовтня і хто був покровителем тварин.

Бібліотекар Олександр Апарінов представив літературно-пізнавальну виставку про життя наших менших братів. Він розповів про жахливі факти статистики, про те , що кожну годину з лиця Землі зникають три види тварин.

Дитячий письменник Інна Іщук провела презентацію своїх книжок про тварин. Вона розповіла про творчу діяльність її з одеським зоопарком. Учням дуло запропоновано відгадати загадки про тварин із книжок авторки.

Великим подарунком для дітей була участь в уроці доброти представників одеського зоопарку.  Завідуюча відділом по праці з юннатами Олеся Главацкая і завідуюча відділом інформації Анна Белякова представили учням тварин з зоопарку. Це були черепахи, равлики, український полоз, королівська змія, ящірки, морська свинка і кролик. Діти на заході надали ім’я українському полозу Гектор, а королівській змії – Лія.

До заходу була запрошена поетеса з США Інна Богачинська. Їй було цікаво побачити таку любов у дітей до тварин. Діти мали можливість потримати братів менших у руках, приласкати і сфотографуватися з ними.

Слова подяки залишили у книзі відгуків бібліотеки учасники уроку доброти. Разом можливо все, тварини потребують захисту, а ми повинні їм допомогти.

Різноманітні масові заходи на тему захисту тварин дикої природи і домашніх улюбленців проводяться з метою захисту тварин нашої планети.

На заході були продемонстровані слайдшоу про одеський зоопарк, про Всесвітній день захисту тварин і про творчу діяльність дитячої письменниці Інни Іщук.

Презентация книги И. Белякова “Личный кодекс”

14 ноября в 14.00 в читальном зале Центральной городской библиотеки им. И.Франко состоится
встреча с директором Одесского зоопарка Игорем Беляковым. Игорь
Владимирович на этой встрече выступит в качестве писателя, он представит
свою книгу «Личный кодекс», написанную в жанре психологического
фэнтези.

Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.11 о 14.00: «Художньому музею Одеси - 120 років». Час мистецтва. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
13.11 об 11.00: «Сліпий музикант». Гучні читання. (До дня сліпих). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
13.11 о 14.00: «Володар сміху» (130 років з дня народження О. Вишні). Сатиричні мініатюри. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
14.11 о 10.00: «Ми всі – різні, мі всі – рівні». Інформдайджест до Міжнародного дня толерантності. Філія № 12 (Фонтанська дорога, 116)
14.11 об 11.00: «Різні нації – різні стилі етикету». Віртуальний екскурс по країнах світу. До Дня толерантності. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви