Просмотров:170

1 жовтня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов урок доброти «З повагою до життя тварин» для учнів 6-х класів ЗОШ №10. Захід було проведено до Всеукраїнського дня захисту тварин, який відзначають щороку 4 -го жовтня.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей і розповіла про це свято. Присутні дізналися, чому його відзначають 4-го жовтня і хто був покровителем тварин.

Бібліотекар Олександр Апарінов представив літературно-пізнавальну виставку про життя наших менших братів. Він розповів про жахливі факти статистики, про те , що кожну годину з лиця Землі зникають три види тварин.

Дитячий письменник Інна Іщук провела презентацію своїх книжок про тварин. Вона розповіла про творчу діяльність її з одеським зоопарком. Учням дуло запропоновано відгадати загадки про тварин із книжок авторки.

Великим подарунком для дітей була участь в уроці доброти представників одеського зоопарку.  Завідуюча відділом по праці з юннатами Олеся Главацкая і завідуюча відділом інформації Анна Белякова представили учням тварин з зоопарку. Це були черепахи, равлики, український полоз, королівська змія, ящірки, морська свинка і кролик. Діти на заході надали ім’я українському полозу Гектор, а королівській змії – Лія.

До заходу була запрошена поетеса з США Інна Богачинська. Їй було цікаво побачити таку любов у дітей до тварин. Діти мали можливість потримати братів менших у руках, приласкати і сфотографуватися з ними.

Слова подяки залишили у книзі відгуків бібліотеки учасники уроку доброти. Разом можливо все, тварини потребують захисту, а ми повинні їм допомогти.

Різноманітні масові заходи на тему захисту тварин дикої природи і домашніх улюбленців проводяться з метою захисту тварин нашої планети.

На заході були продемонстровані слайдшоу про одеський зоопарк, про Всесвітній день захисту тварин і про творчу діяльність дитячої письменниці Інни Іщук.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви