Просмотров:89

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Бібліотекарі філії №25 підготували до свята захід “Козацькі розваги”, на який були запрошені учні 6-А класу (класний керівник Лариса Руднік) НВК №4. Розробили для присутніх змістовну інормаційно-розважальну програму, під час якої діти весело змагались, активно брали участь у конкурсах.

Бібліотекар Вікторія Старченко розповіла присутнім про “Країну козаків”, про славетних гетьманів, про козацьку кухню. Запропонувала цікаву тематичну бесіду “Славетні лицарі українського народу”, з якої діти дізнались, що козацтву належить особливе місце в історичній пам’яті українського народу. Також розповіла, що 14 жовтня святкується одразу три свята: перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі вони взаємопов’язані й виникли послідовно.

Діти активно брали участь у вікторині, яку підготувала та провела бібліотекар Тетяна  Мельниченко, малювали малюнки про побут козаків, їх життя та традиції.

Що ж їли козаки? Про це дітям розповіла бібліотекар Людмила Шаповалова. Діти дізналися, що козакам подобалися кашоподібні страви з різних зернових, а основою козацького раціону були різноманітні юшки.

До уваги дітей було представлено відео “Історія українського козацтва”. Бібліотекари запросили учнів до себе в бібліотеку до читальної зали на книжкову виставку, де представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями, козацька кухня та козацькі символи.

Захід пройшов у дусі патріотизму та почуття гідності до наших предків. Дітей зацікавила література про легендарних отаманів і вони з задоволенням брали її додому.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви