Просмотров:193

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Бібліотекарі філії №25 підготували до свята захід “Козацькі розваги”, на який були запрошені учні 6-А класу (класний керівник Лариса Руднік) НВК №4. Розробили для присутніх змістовну інормаційно-розважальну програму, під час якої діти весело змагались, активно брали участь у конкурсах.

Бібліотекар Вікторія Старченко розповіла присутнім про “Країну козаків”, про славетних гетьманів, про козацьку кухню. Запропонувала цікаву тематичну бесіду “Славетні лицарі українського народу”, з якої діти дізнались, що козацтву належить особливе місце в історичній пам’яті українського народу. Також розповіла, що 14 жовтня святкується одразу три свята: перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі вони взаємопов’язані й виникли послідовно.

Діти активно брали участь у вікторині, яку підготувала та провела бібліотекар Тетяна  Мельниченко, малювали малюнки про побут козаків, їх життя та традиції.

Що ж їли козаки? Про це дітям розповіла бібліотекар Людмила Шаповалова. Діти дізналися, що козакам подобалися кашоподібні страви з різних зернових, а основою козацького раціону були різноманітні юшки.

До уваги дітей було представлено відео “Історія українського козацтва”. Бібліотекари запросили учнів до себе в бібліотеку до читальної зали на книжкову виставку, де представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями, козацька кухня та козацькі символи.

Захід пройшов у дусі патріотизму та почуття гідності до наших предків. Дітей зацікавила література про легендарних отаманів і вони з задоволенням брали її додому.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->