Просмотров:53

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Бібліотекарі філії №25 підготували до свята захід “Козацькі розваги”, на який були запрошені учні 6-А класу (класний керівник Лариса Руднік) НВК №4. Розробили для присутніх змістовну інормаційно-розважальну програму, під час якої діти весело змагались, активно брали участь у конкурсах.

Бібліотекар Вікторія Старченко розповіла присутнім про “Країну козаків”, про славетних гетьманів, про козацьку кухню. Запропонувала цікаву тематичну бесіду “Славетні лицарі українського народу”, з якої діти дізнались, що козацтву належить особливе місце в історичній пам’яті українського народу. Також розповіла, що 14 жовтня святкується одразу три свята: перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі вони взаємопов’язані й виникли послідовно.

Діти активно брали участь у вікторині, яку підготувала та провела бібліотекар Тетяна  Мельниченко, малювали малюнки про побут козаків, їх життя та традиції.

Що ж їли козаки? Про це дітям розповіла бібліотекар Людмила Шаповалова. Діти дізналися, що козакам подобалися кашоподібні страви з різних зернових, а основою козацького раціону були різноманітні юшки.

До уваги дітей було представлено відео “Історія українського козацтва”. Бібліотекари запросили учнів до себе в бібліотеку до читальної зали на книжкову виставку, де представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями, козацька кухня та козацькі символи.

Захід пройшов у дусі патріотизму та почуття гідності до наших предків. Дітей зацікавила література про легендарних отаманів і вони з задоволенням брали її додому.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви