Просмотров:246

11 жовтня кают-компанія «Морська бібліотека», яка створена при філії №2 імені К.Г. Паустовського, провела виїзне засідання «Пам’ятаємо козацьку славу». Виїзний круїз був присвячен Дню українського козацтва, Дню захисника України і Дню святої Покрови Пречистої Богородиці.

Напередодні трьох великих свят, які відзначають 14 жовтня, кают-компанія «Морська бібліотека» зібрала патріотів України у фортеці Хаджибей.

Відкрила морське засідання завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна  познайомила членів кают-компанії з історією свят, розповіла про те, як пов’язана Покрова Пресвятої Богородиці з козацтвом і захисниками України.

На знак поваги та задля вшанування мужності і героїзму захисників незалежності України на засіданні прозвучали українські пісні у виконанні артистів Одеської обласної філармонії Ганни Шпак, Ганни Слободяник і Ростислава Крякуна. Артистка Одеської філармонії Ганна Шпак майстерно зачитала вірш одеського поета Івана Рябухіна «Покрова 14 октября».

Продовжили святковий концерт хор «Козацьке коло» (керівник Лариса Козловська). Перед виступом Лариса Олексіївна сказала урочисту промову на честь присутніх козаків і захисників України.

Бібліотекар Олександр Апарінов підготував і представив історично-літературну виставку «Ваш світлий подвиг незабутній» про українських козаків і Святу Покрову.

Виставку своїх картин про козаків і фортецю Хаджибей представив Головний отаман ВВКЧ ім. Б. Хмельницького, член НСПУ, НСЖУ, генерал-командор, поет і художник Олег Дрямін.

Письменник-краєзнавець Олександр Сурілов провів екскурсію по фортеці, розповів її історію, про святкування 230-ої річниці взяття фортеці Хаджибей, про учасників тих подій, про подвиг легендарного козацького отамана Захарія Чепіги.

Каріна Апарінова вручила грамоти учасникам розвитку кают-компанії «Морська бібліотека» від бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського і побажала всім пам’ятати українські традиції, бути чесними і відважними як українські козаки.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->