Просмотров:81

25 листопада користувачі бібліотеки №28 стали учасниками хвилин пам’яті «Через роки, через століття – пам’ятаємо». Лектор ОНМА Олександр Георгійович Андросов зазначив, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших   – Голодомор.

Читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули  відеоспогад  «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років».

Лектор  звернув увагу присутніх  на книжкову виставку «Через роки, через століття пам’ятаємо», яка діє в читальному залі. Зі сторінок численних видань – книг, альбомів, журналів та газет, представлених на виставці, постає жахлива картина нищення української нації. Документи і матеріали книжкової експозиції переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки катастрофи українського народу. Мовою документів наукові видання та публікації відтворюють найтрагічніші події в історії України – голодомору 1932-1933 років.

В експозиції представлено також художні твори, присвячені трагедії українських селян та всього українського народу. Ці події української історії завжди були предметом глибокого осмислення українськими письменниками різних поколінь.

В цей день традиційно громадяни нашої країни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

Бібліотека№28 провела меморіальну хвилинку для всіх груп читачів «Сповідь, жалоба, сум». А о 16-й годині бібліотека долучилася до загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті».

На виставці представлені нові видання із фондів бібліотеки. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та картковими каталогам нашої системи.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви