Просмотров:187

14 червня в бібліотеці №1 імені Єдуарда Багрицького було багато чарівництва. В рамках проекту «Благословенне місто талановитих людей»  завідуюча бібліотеки – Ірина Гіндіна запропонувала письменниці та художниці Стеллі Шмідт спробувати себе в ролі педагога і провести два майстер-класа на тему «Чарівні квіти».  Пані Стела прийняла пропозицію.

На призначений час прийшли діти. І почали відбуватися дива. Першими завітали до бібліотеки школярі (6-8 років) літнього табору при СШ №52. Маленькі гості слухали дуже уважно, тому що Стелла Шмідт запропонувала створити екокомпозицію з сухого листя та квітів і подарувати рідним та близьким справжнє диво. При складанні композиції школярі запитували, радилися. Стела встигала всюди. А діти були задоволені, мов маленькі квіточки, яким вчасно дали водички та ще добрим словом побавили. Дитячі усмішки і слова подяки, які вилітали з вуст учнів приємно вражали. Радісні та щирі учасники майстер – класу побігли тішити рідних своїм новим вмінням та досвідом.

А  колектив бібліотеки зі Стелою приготувалися зустріти нових гостей, школярів (9-11 років) літнього табору при СШ №52. Інший вік вимагає іншого спілкування. І тут зіткнулися з чомучками і критиками, кожне запитання – це маленька перевірка. На якусь хвилину здалося, що корабель втрачає курс, але Стелла, яка стала для всіх прикладом гармонії та життєрадісності, як завжди не розгубилась. Вона покликала до себе магію слова. Почала читати свої вірші, діти  зацікавилися і уважно слухали викладаючи композиції, а дорослі спокійно видихнули. Всі задоволені, роботи виповнені. Чарівництво!

Багато щасливих та щирих посмішок. Приємні слова подяки від вчителів.

Бібліотеки – це царство для таких приємних взаємодій!

  • це місто наповнення досвідом;
  • це взаємообмін, інтелектуальне зростання;
  • це віконце для неймовірних пригод з літературними героями, які ти можеш зрежисувати самостійно, завдяки книгам;
  • це місто зустрічі з новими, багатогранними особистостям, які дарують радість від світу знань, якими володіють;
  • це простір для художніх і фото виставок;
  • це платформа на якій зростають таланти і цікаві інтелектуально озброєні особистості.

Все завдяки постійній роботі бібліотекарів та підтримці талановитими волонтерами, справжніми майстрами своєї справи.

Дякуємо Стеллі Шмідт за приємний досвід, за співпрацю, за те що заповнили наш бібліотечний простір неймовірною енергією позитива, добра і гармонії!

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви