Просмотров:798

prezentation-615 червня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася презентація поетичного збірника та виставки живописних робіт Стелли Шмідт.

Відкриваючи творчий вечір, в своєму вступному слові ведуча заходу, завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна розповіла, що Стелла Шмідт – дуже неординарна і різностороння особистість.  Маючи економічну освіту і освіту з соціальної психології, вона закінчила курси  дикторів і курси акторської майстерності, знімалась в соціальній рекламі, і навіть, в одному з фільмів Кіри Муратової, а заробляє на життя, працюючи у сфері ІТ-технологій. Але ще Стелла – натхненний митець, і вихід своєї творчої енергії вона знаходить у поезії та живописі.

На презентації була представлена її дебютна поетична збірка «Смысл бытия – быть». Поетеса пише у стилі японської поезії, яка у декількох рядках передає радість буття «тут і зараз». Кохання, момент щастя і радості – основні теми, до яких звертається автор, а прості й зрозумілі образи легко знаходять відгук у серці читачів. Не зважаючи на простоту, поезія Стелли має свою глибоку філософію, яка полягає у єдності людини і всесвіту, у сенсі життя – діяти, творити і любити.

Окрім віршів, автор представила виставку своїх картин. Яскраві і світлі полотна передають красу навколишнього світу, природи і людини, надихають радіти кожному дню і помічати кожну дрібницю. Особливо помітна любов художниці до птахів і квітів, та й взагалі, до всього живого.

Підтримати Стеллу Шмідт прийшли її близькі, друзі, читачі бібліотеки.  Письменниця і журналіст, організатор виставок і фестивалей Ірина Вишневська, відмітила простоту й глибину творчості Стелли,  її надзвичайну внутрішню сміливість. Своє слово про творчість авторки сказала журналіст і письменниця Вікторія Фролова, відмітивши, що Стелла у своїй творчості ділиться радістю від навколишнього світу, а також процитувала декілька з її поезій. Слова захоплення і привітань з приводу дебюту виказали ще багато з присутніх, а скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Євген Талько виконав декілька класичних композицій.

Сама автор подякувала всім родичам, близьким та друзям за віру в її талант та  підтримку, розповіла про свою любов до всього ліричного та романтичного, адже цього так не вистачає в повсякденному житті, та продекламувала декілька зі своїх поезій.

Після завершення офіційної частини, усі охочі змогли ближче познайомитися з картинами Стелли і поспілкуватися з нею у більш неформальній обстановці.

Роботи автора будуть доступні для перегляду ще місяць – до 15 липня 2017 року. Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки ім. Багрицького за адресою: вул. Преображенська, 35а.

Наш адрес: г. Одесса, пер. Книжный, 1а

Наши телефоны: 048-752-83-32, 048-752-83-36

Наш e-mail; bibfranko1891@gmail.com

Библиотека Франко в Книжном переулке: здесь всегда вам рады!

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви