Просмотров:687

prezentation-615 червня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася презентація поетичного збірника та виставки живописних робіт Стелли Шмідт.

Відкриваючи творчий вечір, в своєму вступному слові ведуча заходу, завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна розповіла, що Стелла Шмідт – дуже неординарна і різностороння особистість.  Маючи економічну освіту і освіту з соціальної психології, вона закінчила курси  дикторів і курси акторської майстерності, знімалась в соціальній рекламі, і навіть, в одному з фільмів Кіри Муратової, а заробляє на життя, працюючи у сфері ІТ-технологій. Але ще Стелла – натхненний митець, і вихід своєї творчої енергії вона знаходить у поезії та живописі.

На презентації була представлена її дебютна поетична збірка «Смысл бытия – быть». Поетеса пише у стилі японської поезії, яка у декількох рядках передає радість буття «тут і зараз». Кохання, момент щастя і радості – основні теми, до яких звертається автор, а прості й зрозумілі образи легко знаходять відгук у серці читачів. Не зважаючи на простоту, поезія Стелли має свою глибоку філософію, яка полягає у єдності людини і всесвіту, у сенсі життя – діяти, творити і любити.

Окрім віршів, автор представила виставку своїх картин. Яскраві і світлі полотна передають красу навколишнього світу, природи і людини, надихають радіти кожному дню і помічати кожну дрібницю. Особливо помітна любов художниці до птахів і квітів, та й взагалі, до всього живого.

Підтримати Стеллу Шмідт прийшли її близькі, друзі, читачі бібліотеки.  Письменниця і журналіст, організатор виставок і фестивалей Ірина Вишневська, відмітила простоту й глибину творчості Стелли,  її надзвичайну внутрішню сміливість. Своє слово про творчість авторки сказала журналіст і письменниця Вікторія Фролова, відмітивши, що Стелла у своїй творчості ділиться радістю від навколишнього світу, а також процитувала декілька з її поезій. Слова захоплення і привітань з приводу дебюту виказали ще багато з присутніх, а скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Євген Талько виконав декілька класичних композицій.

Сама автор подякувала всім родичам, близьким та друзям за віру в її талант та  підтримку, розповіла про свою любов до всього ліричного та романтичного, адже цього так не вистачає в повсякденному житті, та продекламувала декілька зі своїх поезій.

Після завершення офіційної частини, усі охочі змогли ближче познайомитися з картинами Стелли і поспілкуватися з нею у більш неформальній обстановці.

Роботи автора будуть доступні для перегляду ще місяць – до 15 липня 2017 року. Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки ім. Багрицького за адресою: вул. Преображенська, 35а.

Похожие записи:


Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
10.12 о 15.00: «Світ права». Відеоінструктаж. До Міжнародного дня захисту прав людини. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
12.12 о 14.00: «Літературні відкриття 2019 року». Рейтинг популярності нових видань. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.12 о 16.00: «Я пізнаю себе». Психологічний тренінг на пам`ять та увагу. Бібліотечний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.12 о 13.00: Які одеські кореспонденти пишуть найцікавіше? Поштампт. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви