31 січня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського , в кают-компанії «Морська бібліотека» відбувся двадцять восьмий віртуальний круїз. Засідання було присвячено Одесі — літературному місту ЮНЕСКО — і дню народження кают-компанії «Морська бібліотека».

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала почесних гостей і членів кают-компанії «Морська бібліотека». Каріна Вікторівна розповіла історію бібліотеки і надала слово генеральному консулу Румунії  в Одесі  Емилу Рапче. Художник-мариніст Галина Лекарева-Нікітіна представила виставку картин і розповіла про міжнародний проект «Арт-туризм».

Журналіст і літератор Інна Iщук розповіла про проект «Духовна література» і провела презентацію нової книги «Диво Божого Світу». Інна Іщук висловила щиру подяку Генеральному Консулу Румунії в Одесі Емилу Рапче за допомогу у виданні книги.

Святковий концерт підготували партнери бібліотеки — лауреат міжнародних  і всеукраїнських конкурсів, викладач коледжу мистецтв ім. К. Ф. Данькевича Тетяна Якімова і концертмейстер Олена Мельник. Пролунали пісні відомих композиторів. Завершила Тетяна Олексіївна свій концерт піснею Тосі із кінострічки «Біла Акація».

Президент Міжнародної Морської Асоціації Ігор Агафоніков подарував в кают-компанію морський дзвін — морську ринду. Тепер всі засідання будуть починатися з відбиття склянок морською риндою.

Продовжили круїз музичним виконанням гурту «Чорноморські барви». Представила вокальний репертуар співачка Лідія Павловичева. Пролунали пісні у виконанні Генерального Консула Румунії Емила Рапчи. Бібліотека підготувала виставку відомих авторів Румунії для знайомства з культурою країни .

Доцент кафедри культурології Одеського політехнічного університету Тетяна Овчаренко розповіла про свою творчу діяльність і представила свій новий путівник «Мандрівка Україною». Навчальний посібник створено у рамках Міжнародного проекту «Арт-туризм».

Дипломант міжнародного літературного конкурсу ім. Бабеля Олена Андрейчикова розповіла про свої літературні проекти і познайомила з уривками своїх творів на морську тематику. Відомий одеський автор Сергій Брайко представив уривки з оповідання про гумор і море.

Голова Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска, капітан першого рангу Євген Лівшиц і Голова ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Іван Рябухін вручили подяки і ордена морякам, які були у чотирьох океанах. Нагороди одержали: Іван Рябухін, Євген Лівшиц, Олександр Апарінов і Анатолій Вознюк. Нагородження відбувалося на честь святкування 75-річчя «Атаки віку». Євген Семенович подарував книгу «Канонерський човен «Донець» бібліотеці, генеральному консулу Румунії і головному редактору газети «Моряк України».

Прийняли участь у двадцять восьмому засіданні відомі художники Одеси Наталія Жура і Олександра Петрова. Талановиті художниці пообіцяли зробити роботи до відомих творів Костянтина Паустовського.

Викладач ДМШ №13, режисер театру «Балаганчик» Надія Хохлова висловила слова подяки бібліотеці. Надія Іванівна розповіла як привіває любов до книги своїм учням.  Режисер театру продовжує працювати з творами Костянтина Паустовського, і до дня народження письменника ми побачимо нову театралізовану виставу.

Художник-мариніст, лауреат міжнародних конкурсів, журналіст Артур Суханов виконав пісні Володимира Висоцького про море.

Завершили віртуальний круїз спогадами про відкриття кают-компанії, словами Костянтина Паустовського і святковим тортом. Бажаючи залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки.