Просмотров:528

lit_ring-221 жовтня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького стартував новий проект – Літературний ринг «НЕО прорив».

Відкриваючи вечір літературних змагань, завідуюча бібліотекою Ірина Гіндіна привітала всіх присутніх та організатора заходу, керівника літературно-музичного клубу «Мистецтво слова» Світлану Кругловську, та побажала натхнення та творчих успіхів усім учасникам.

Правила літературного рингу – дуже прості. Двоє учасників протягом 15 хвилин кожен представляє свою творчість на задану тему, після чого слухачі мають змогу поставити авторам запитання та обсудити почуте. Для даного літературного змагання була обрана багатогранна та всеохоплююча тема – «Живий вогонь кохання», а учасницями стали дві чарівні одеські поетеси – Олена Герасімова та Олена Поліщук.

У першому раунді свою творчість презентувала лауреат ряду літературних фестивалів Олена Герасімова. Вона розповіла, що почала писати всього декілька років назад – у листопаді 2012 року,  але досягла вже неабиякої майстерності у цій справі і навіть випустила збірник «Усе наше життя – театр». Її творчість охоплює широкий спектр тем, але тема кохання  – одна з найбільш складних для неї. Представлені нею вірші були глибокими, філософськими і дуже проникливими. Вона пише про різне кохання – до людини, до Батьківщини, про кохання у вселенських масштабах. В її творчості це почуття постає як нагорода, як сенс життя.

Другий раунд представила досвідчена поетеса Олена Поліщук (Олена Всесвіт). Вона розповіла, що почала писати ще в дитинстві. Пише вона у різних стилях та різними мовами – серед них українська, російська, болгарська та німецька. Вона зачитала декілька віршів, у яких кохання, здебільшого, сприймається як дуже пристрасне, але трагічне, болюче почуття.

Після того, як обидві учасниці представили свої вірші і відповіли на запитання присутніх, розпочався третій раунд під назвою «Вільний мікрофон». Усі охочі мали можливість поділитися з присутніми своєю творчістю. Серед тих, хто взяв слово були: Олександр Колот, Віталій Березін, Анастасія Новацька, Анастасія Дропак, Анна Міхалевська, Олександр Новіков, Валентина Брянська та інші. Хтось зачитував свої останні або улюблені вірші, хтось виконував під гітару пісні, хтось ділився короткими прозовими  творами. І хоча всіх в цей вечір об’єднувала тема кохання, кожен митець інтерпретував її по-різному, кожен вкладав в це поняття свій унікальний досвід, свої неповторні почуття.

Літературний вечір видався дуже емоційним, а учасники – дуже талановитими. Слова кохання настільки проникали в душу, що хотілося й плакати, й радіти, співпереживати кожному закоханому серцю.

Всім учасникам дуже сподобався такий формат спілкування і вони домовились про наступну зустріч на літературному рингу. Вона відбудеться 25 листопада о 15:00 у бібліотеці Багрицького.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви