Переглядів:141

У читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка завжди відбуваються дуже цікаві та значущі події, на які збирається безліч одеситів – культурна еліта міста. Наша читальна зала традиційно сповнена гостей. Проте бувають такі зустрічі, коли зала насилу вміщує всіх бажаючих відвідати захід. І саме така зустріч відбулася 23 травня у бібліотеці ім. І. Франка. У читальній залі було відкрито виставку видатного одесита, заслуженого художника України Миколи Вілкуна. 

Микола Митрофанович Вилкун за своє творче життя художньо оформив 250 спектаклів. Був художником-постановником численних фестивалів мистецтв, у тому числі «Біла акація», Одеських гуморин, телевізійних програм. 43 роки працював викладачем основних дисциплін,серед яких сценографія, в Одеському театральному художньому училищі.

Приймав участь у 154 художніх вітчизняних та закордонних виставках(Болгарія, Італія, Мексика, Німеччина, Польща, Румунія, Фінляндія, Японія та ін.). Твори Миколи Митрофановича Вилкуна сьогодні знаходяться у музеях Києва, Харкова, Одеси, Чорноморська, Южного, Очакова, Балтимора, Йокогами, Лахті та ін. 

Цього року у Миколи Митрофановича ювілей – йому виповнюється 85 років! За своє довге життя він створив безліч чудових робіт. Картини, представлені в бібліотеці, лише мала частина його спадщини, але вони стали справжньою прикрасою нашої читальної зали. 

На творчу зустріч, присвячену ювілею художника та відкриттю його виставки, прийшли рідні, друзі та колеги митця, а також журналісти, учні музичного ліцею імені Столярського,які влаштували чудовий концерт. Справжньою прикрасою концерту стали дві українські пісні, що виконала донька художника Юлія, яка також була організатором та ведучою заходу. 

З теплими словами про художника виступили директор-художній керівник Одеського театру юного глядача заслужена артистка України Оксана Бурлай-Пітерова, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Роботін, представники Національної спілки художників України. 

Виступи гостей перемежувалися з чудовими класичними музичними творами у виконанні учнів ліцею ім. Столярського. Звучали скрипка, фортепіано та навіть контрабас. 

Наприкінці зустрічі виступив і сам митець Микола Вілкун, який щиро подякував всім гостям та шанувальникам його творчості. 

Нагадуємо, що чудова виставка робіт Миколи Вілкуна буде в читальній залі на протязі місяця. Тож запрошуємо всіх бажаючих одеситів та гостей міста прийти та доторкнутися до прекрасного!

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

21 червня, п’ятниця

10.30 «Цей біль живе у серці кожного». Інформаційне нагадування. ЦМБ ім. І. Франка,
Книжковий пров., 1а

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви