Просмотров:99

21 лютого в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського зібрались найкращі екскурсоводи міста Одеси, випусники курсів екскурсоводів та гідів-перекладачів. Захід був проведен Туристичним Інформаційним Центром Департаменту культури та туризму міської ради і бібліотекою №2 з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода.

Відкрила збори екскурсоводів Катерина Лещёва – директор туристичного інформаційного центру департаменту культури та туризму міської ради. Катерина Василіївна відзначила: «21 лютого у всьому світі на протязі 30 років святкують Всесвітній день екскурсовода. Цей день засновано Всесвітньою Федерацією Асоціації екскурсоводів (гідів) WFTGA з ціллю підвищення інформування широких мас о важливості і значення роботи екскурсоводів». Оксана Шалашна розповіла про свято екскурсовода, та яке значення воно має у житті кожної людини. Раніше екскурсоводом міг стати кожен другий, а у теперішній час екскурсовод повинен мати особливі знання.

Завідуюча філією №2 Каріна Апарінова привітала присутніх заходу з професійним святом і підкреслила, що бібліотека завжди готова приймати участь у спільних проектах. Віктор Шершньов, начальник туристичного інформаційного центру, заступник директора, розглянув органіційні питання, які  стосуються роботи екскурсоводів.

Ігор Шубаков відправив присутніх у спогади, пов’язані з історією міста Одеси. Викладач ІВМС НУ «ОМА» Ігор Всеволодович Шубаков також відзначив кілька цікавих фактів, які мало хто знає з історії міста, і запропонував різні заклади, у яких буде цікаво проводити екскурсії. Ігор Всеволодович подарував свої книги бібліотеці: «Морехідне училище ім. О. І. Маринеско» і «Наказ Адмірала».

Тетяна Яковлева, менеджер відділу зовнішньо-економічного зв’язку Одеського порту, мала за честь приєднатися у Всесвітній День екскурсовода до своїх колег і поділитися про екскурсії Одеського порту. Тетяна Іванівна розповіла, як робити заяви на екскурсії до порту, і відповіла на питання присутніх. Тетяна Яковлева зупинилась на екскурсіях для «панамного» віку дитячих установ. Вона зазначила що у цьому віці дітям все цікаво, а екскурсоводам приємно проводити для них екскурсії.

У святковий день пролунали авторські пісні Артура Суханова. Музикант представив пісні «Одеські дворики», «Мені Одеса сьогодні приснилась» і «По Одесі я іду».

Одеська тепла атмосфера сприяла приємному спілкуванню та обміну досвіду. Організатори зустрічі залишили свої враження про захід у книзі відгуків бібліотеки.

Наш адрес: г. Одесса, пер. Книжный, 1а

Наши телефоны: 048-752-83-32, 048-752-83-36

Наш e-mail; bibfranko1891@gmail.com

Библиотека Франко в Книжном переулке: здесь всегда вам рады!

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви