Просмотров:39

21 лютого в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського зібрались найкращі екскурсоводи міста Одеси, випусники курсів екскурсоводів та гідів-перекладачів. Захід був проведен Туристичним Інформаційним Центром Департаменту культури та туризму міської ради і бібліотекою №2 з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода.

Відкрила збори екскурсоводів Катерина Лещёва – директор туристичного інформаційного центру департаменту культури та туризму міської ради. Катерина Василіївна відзначила: «21 лютого у всьому світі на протязі 30 років святкують Всесвітній день екскурсовода. Цей день засновано Всесвітньою Федерацією Асоціації екскурсоводів (гідів) WFTGA з ціллю підвищення інформування широких мас о важливості і значення роботи екскурсоводів». Оксана Шалашна розповіла про свято екскурсовода, та яке значення воно має у житті кожної людини. Раніше екскурсоводом міг стати кожен другий, а у теперішній час екскурсовод повинен мати особливі знання.

Завідуюча філією №2 Каріна Апарінова привітала присутніх заходу з професійним святом і підкреслила, що бібліотека завжди готова приймати участь у спільних проектах. Віктор Шершньов, начальник туристичного інформаційного центру, заступник директора, розглянув органіційні питання, які  стосуються роботи екскурсоводів.

Ігор Шубаков відправив присутніх у спогади, пов’язані з історією міста Одеси. Викладач ІВМС НУ «ОМА» Ігор Всеволодович Шубаков також відзначив кілька цікавих фактів, які мало хто знає з історії міста, і запропонував різні заклади, у яких буде цікаво проводити екскурсії. Ігор Всеволодович подарував свої книги бібліотеці: «Морехідне училище ім. О. І. Маринеско» і «Наказ Адмірала».

Тетяна Яковлева, менеджер відділу зовнішньо-економічного зв’язку Одеського порту, мала за честь приєднатися у Всесвітній День екскурсовода до своїх колег і поділитися про екскурсії Одеського порту. Тетяна Іванівна розповіла, як робити заяви на екскурсії до порту, і відповіла на питання присутніх. Тетяна Яковлева зупинилась на екскурсіях для «панамного» віку дитячих установ. Вона зазначила що у цьому віці дітям все цікаво, а екскурсоводам приємно проводити для них екскурсії.

У святковий день пролунали авторські пісні Артура Суханова. Музикант представив пісні «Одеські дворики», «Мені Одеса сьогодні приснилась» і «По Одесі я іду».

Одеська тепла атмосфера сприяла приємному спілкуванню та обміну досвіду. Організатори зустрічі залишили свої враження про захід у книзі відгуків бібліотеки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви