Просмотров:151

10 жовтня в бібліотеці № 30 до Дня художника України була організована арт-виставка «Творці прекрасного».  Захід відвідали читачи бібліотеки.

Бібліотекар Ольга Веселаго розповіла присутнім про історію свята Дня художника України. Усі почули про значення і вплив образотворчого мистецтва на внутрішній світ людини та  про роль українських художників у відродженні національних традицій у художній творчості.

Потім бібліотекар представила аудиторії книжково-ілюстративну арт-виставку «Творці прекрасного». Ведуча заходу оглядово познайомила читачів з напрямками і епохами в живопису,  нагадавши аудиторії про найбільш відомих і талановитих художників світу та про їх картини, які є шедеврами мистецтва. Усі дізналися, що художник – це ще психолог і філософ, а не тільки  зображувач.

Читачі почули  багато цікавого  про твори мистецтва визнаних класиків живопису України, які шановані і відомі за межами України. Це – Катерина Білокур, Адольф Лоза, Микола Глущенко, Сергій Животков, Анатолій Криволап, Віктор Зарецький, Михайло Бойчук, Йосип Бокшай, Олександр Гнилицький та інші. Чудові твори цих митців дарують світу новаторські ідеї та любов до рідної природи України.

Співробітник бібліотеки повідала аудитоії також цікаві факти про визнаних художників та познайомила усіх з пізнавальними журналами «Великі художники» про відомих діячів  образотворчого мистецва і їх творчі досягнення. Бібліотекар відзначила, що найкращим засобом відсвяткувати День художника є відвідування музеїв, фестивалів і виставок.

Читачам захід сподобався. Вони почули багато цікавої інформації про майстрів вишуканого живопису, майстерної пластики, віртуозної графіки, роботи яких є джерелом духовного розвитку.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->