Просмотров:109

10 жовтня в бібліотеці №7 на честь Дня Українського козацтва та до 230-річчя взяття козаками Гаджибею була представлена книжкова виставка «Козацькими шляхами Одещины”. Бібліотекар читальної зали Наталя Щербина розповіла про козацтво на півдні України та представила книги.

  • Трилогія одеського письменника-романіста Юрія Трусова «Хаджибей» розкриває часи боротьби наших предків із турецько-татарського навалою, розповідає про відродження Причорномор’я у другій половині 17 сторіччя, про заснування Одеси.
  • В книзі Олекси Різників «Козацьки прізвища і гени матінки Одеси» мова іде про прізвища одеситів, які існують тепер, і які існували 400-600 літ тому.
  • «Одеса козацька» – книга на основі документальних джерел, розповідає про історію українського козацтва у Хаджибеї.

Були також представлені інші книги та матеріали.

Виставка зацікавила читачів різних вікових категорій. Вони дуже захопились історією козацтва на Одещині і взагалі літературою про козацтво.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви