Просмотров:183

21 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшла бесіда на тему «Сміття. Навіщо сортувати». Колектив бібліотеки вже сім років працює над інформуванням з екологічних питань. Інформаційний центр «Екологічна просвіта» при бібліотеці для всіх верств суспільства. Саме тому керівництво ЗОШ№52 звернулося з запитом провести екологічну бесіду для дітей пришкільного табору.

Проект «Екологічна просвіта» при бібліотеці – це дієва та послідовна праця великого колективу. І дуже приємно, коли є  бажання шкіл співпрацювати.

Бесіда розпочалася з тлумачення поняття «Екологія». І в процесі обговорення діти прийшли до висновку, що дуже багато викидається сміття бездумно і купується речей, які користі не приносять, а тільки збільшують сміттєві звалища.  Почали міркувати, як в своєму домі розібратися зі сміттям, щоб не ЗАШКОДИТИ сусідам, птахам, тваринам і природі. Маленькі гості активно намагалися знайти вирішення проблеми, пропонуючи дуже цікаві варіанти усунення сміття. А також отримали завдання на літо: дізнатися, чи є в інших країнах проблема усунення сміття та як її вирішують.

Такі заняття потрібні і актуальні. Сучасні екологічні вимоги та можливість їх виконання, з різних обставин, не синхронні. Тому своєчасна взаємодія різних організацій, закладення в підростаюче покоління екологічних знань та навичок, стане на користь в майбутньому.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви