Переглядів:121

26 серпня у Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка пройшло урочисте нагородження лауреатів і учасників ІІ Муніципального щорічного конкурсу ім. Івана Франка.  В конкурсі взяли участь літератори з багатьох міст та регіонів нашої країни: Черкас, Дніпра, Києва, Житомира, Луцька, Ужгорода, Харкова та інших.

Серед лауреатів конкурсу в цьому році – голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін, визначний одеський художник, колишній голова ООО НСХУ Володимир Кабаченко, письменник, психолог Олександр Козинець (м. Київ).

Лауреатів та учасників конкурсу привітала і нагородила заступник директора Департаменту культури та туризму Людмила Михайлівна Крижалко.

В програмі свята були поетичні хвилинки  від лауреата конкурсу Володимира Назарука та учнів КПНЗ «Мистецька школа № 8 м. Одеса»( керівник — Тананайко Олена Олександрівна, лауреат конкурсу у номінації «Популяризація творчості І. Я. Франка»), музичні подарунки  у виконанні артистів Одеської філармонії Ганни Слободяник та Максима Крисаня.  А також відеозв’язок з лауреатами конкурсу Олександром Козинцем, Валентиною Турчин та Назарієм Вівчариком.

Лауреатами ІІ Муніципального щорічного конкурсу ім. Івана Франка стали:

У прозі — Василь Полтавчук (Одеса) за книгу «Таємниці амурних Історій» ( 1 місце); Олеся Омельченко (Дніпропетровська обл.) за книги «Таємниця Новорічної ночі», «Стихія»( 1 місце); В’ячеслав Слісарчук ( Одеса) за книгу «Новий рік у Звірограді, або Різдвяний бальзам» (2 місце); Назарій Вівчарик (Черкаси) за книгу «Останнє завдання» (2 місце).

У поезії — Володимир Назарук (Одеса) за поетичну збірку « Я — театр» ( 1 місце); Олександр Козинець (Київ) за поетичну збірку «Дороги світла» ( 1 місце); Валентина Турчин (Київська обл.) за поетичну збірку «Війна залишиться у віршах» ( 2 місце); Ольга Пилипчук (Кременчук) за поетичну збірку «Слово-зброя» ( 2 місце).

У журналістики — Юрій Работін (Одеса) за плідну багаторічну працю голови орг. Комітету и журі конкурсу-марафону «Українська мова — мова єднання», який спрямовує регіональні спільноти журналістів та літераторів на створення книг та пісенних проектів актуальної тематики; утвердження державотворчої місії рідної мови, героїчної боротьби воїнів та волонтерів у обороні суверенітету України ( 1 місце); Володимир Кабаченко (Одеса) за книгу «Мистецтво козацького степу»( 1 місце); Ніна Качеровська (Хмельницький) за книгу «Великі, величні, незабутні» (2 місце).

У популяризації творчості І. Я. Франка — Тананайко Олена (Одеса) за створення літературно-музичних програм,  присвячених Івану Яковичу Франку.

Вітаємо всіх!

Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Архіви