Просмотров:58

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниця виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. До цієї дати у Центральній міській бібліотеці ім.Франка було проведено масштабний захід «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана».

На годину мужності, скорботи, болю і смутку за обірвані життя наших співвітчизників завідувач відділу абонемента Лариса Денисенко запросила чоловіків, які своїми очима бачили усі лихоліття війни. Це полковник у відставці, колишній військовий розвідник, а наразі голова Одеської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Костянтин Оборін та його бойові побратими, обидва теж полковники у відставці – Леонід Тарасов (військовий льотчик 1-го класу) та Володимир Салюк (заступник командира бригади з озброєння). Вони  поділилися своїми спогадами про страшні реалії тих трагічних подій, що залишили невиліковну рану в душах та серцях усіх, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Присутні – курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, представники громадських організацій – з цікавістю переглянули документальні відеофрагменти про Афганську війну, книги та фотоматеріали про ці події. З почутих розповідей зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі явище – це війна, і ми повинні памятати тих, хто її пережив, і тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували память наших співвітчизників, які віддали своє життя на чужих війнах. Пам’ять про ці події назавжди залишиться в історії українського народу, а мужність, відвага і героїзм воїнів- земляків будуть прикладом для молодого покоління.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви