Просмотров:90

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниця виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. До цієї дати у Центральній міській бібліотеці ім.Франка було проведено масштабний захід «Афганістан – мій біль, моя пекуча рана».

На годину мужності, скорботи, болю і смутку за обірвані життя наших співвітчизників завідувач відділу абонемента Лариса Денисенко запросила чоловіків, які своїми очима бачили усі лихоліття війни. Це полковник у відставці, колишній військовий розвідник, а наразі голова Одеської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Костянтин Оборін та його бойові побратими, обидва теж полковники у відставці – Леонід Тарасов (військовий льотчик 1-го класу) та Володимир Салюк (заступник командира бригади з озброєння). Вони  поділилися своїми спогадами про страшні реалії тих трагічних подій, що залишили невиліковну рану в душах та серцях усіх, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Присутні – курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, представники громадських організацій – з цікавістю переглянули документальні відеофрагменти про Афганську війну, книги та фотоматеріали про ці події. З почутих розповідей зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі явище – це війна, і ми повинні памятати тих, хто її пережив, і тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували память наших співвітчизників, які віддали своє життя на чужих війнах. Пам’ять про ці події назавжди залишиться в історії українського народу, а мужність, відвага і героїзм воїнів- земляків будуть прикладом для молодого покоління.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви