Просмотров:76

Наталия Стегний из библиотеки №1 имени Э. Багрицкого сделала обзор книг украинской писательницы Ирен Роздобудько.

Яскравою зіркою засяяло ім’я Ірен Роздобудько – лауреата і переможця «Коронації слова», фіналістки Шевченківської премії в номінації «Література», «Золотого письменника України».  Талановитої людини: вона створює ілюстрації  до книг, володіє гітарою,  займається вишивкою по бісеру, плаває з аквалангом, малює, працює над мультфільмами.

Шукаючи інформацію про  письменницю, я знайшла цікаве інтерв’ю, в якому авторка розповідає про своє відношення до життя. Її лаконічні відповіді краще  за все розкривають внутрішній світ Ірен Роздобудько.

В чоловіках  письменниця найбільше цінує «порядність,  розум, доброту». У жінок –  «вміння ніколи нічого з  себе не вдавати, бути собою». Для справжніх  друзів головне – «вміння розділити…радість». Життєве кредо – «не плач, не бійся, не проси».

Це автор цікавих жіночих романів, вона написала більше 30 книг, декілька чудових поетичних збірок. Має 12 відзнятих фільмів. Працювала з відомими режисерами: Володимиром Тихим, Олесем Саніним, Ахтемом Сеїтаблаєвим. Пише гарною українською мовою, оволодівши нею лише після переїзду  до Києва.

В своїх творах Ірен Роздобудько розповідає історії, так знайомі нам. Тут і трагічні історії кохання, зради, людської заздрісті. В них  і роздуми про даремно втрачені роки, про доброту і взаємодопомогу, силу людського духу і незламність характеру.

Письменниця створила чудові оповідання для  дітей. Цікавою є її  повість «Оленіада» –  не що інше, як політична сатира на події, що відбувалися після Оранжевої революції 2004 року.

Ірен Роздобудько торкається найпотаємніших струн душі кожної людини, намагається знайти відповіді на важливі питання сьогодення, прокладає місток в майбутнє. «Щоб досягнути своєї мети, є одна важлива умова: перестати боятися самого себе… Треба мати сили йти проти течії. А щоб мати ці сили – потрібно перестати боятися власних думок, що не збігаються з думками решти… Страх минає на диво швидко, коли ти долаєш його».

Відкрийте для себе  твори письменниці, не пожалкуєте.

Наталія Стегній

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви