Бібліотека №47 рекомендує прочитати книгу Надії  Гуменюк (Лис) «І дощ не змиє всі сліди». Це новий роман письменниці, детективна мелодрама.

Нова книга «І дощ не змиє всі сліди. Книга 1»  яскраво виділяється на тлі минулих творів авторки, адже центральною лінією сюжету тут є детективна історія, яка переплітається з трагічними долями головних героїв.

Лізу Яремко в селі Олянівка знали всі як гарного медика-фельдшерку та хорошу матір маленької дівчинки. Вона ніколи не була центром уваги Всесвіту, тому ще більше не зрозуміло, чому трагедія трапилась саме в її родині. Доля жорстоко обійшлася із жінкою. Лізина донька вмирає. Невдовзі після смерті її доньки, мертвою знаходять й саму Лізу, списуючи все на самогубство жінки на ґрунті трагедії. Поліція переконана: це самогубство.    Але амбітна журналістка Рута Ружин вважає інакше.

Люди багато шептались про дивні події, але розкрити всі таємниці випало Руті Ружин — перспективній журналістці, яка незабаром й сама стане частиною цієї гри на виживання.

Розслідувати цю загадкову історію її запрошує молодий і харизматичний чоловік Святослав. Він упевнений: хтось гальмує справу й заплутує сліди. Кому ж заважала проста сільська фельдшерка, вихована в дитбудинку? Згодом стає відомо, що Ліза не була сиротою. Її справжнє ім’я — Ізабель, а батько жінки — кубинець. Рута починає розмотувати клубок сімейних таємниць та небезпечних пристрастей. Усе це наче сюжети із захопливого кіно. І Рута ще не знає, яка роль у цій картині відведена їй та Святославові, що старанно приховує власну таємницю… Ніби герої славетних скандинавських детективів, Рута й Святослав не могли собі уявити, які пристрасті та родинні таємниці приховувала померла, та в які перипетії будуть вони будуть втягнуті через це журналістське розслідування.Також радимо вашій увазі другу частину циклу про Руту Ружин — книгу «Тінь Командора».

Запрошуємо на заходи цього тижня

3 травня, п’ятниця

11.00 «Добре серце — особливим людям». Інформаційна година до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №35 (вул. Космонавтів, 23/1)

12.00 «Права треба знати!». Інформіна до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №41 (вул. Інглезі, 5)