Переглядів:36

Книга Оксани Калини «Довга дорога додому» викликає чимало обговорень і отримує різні відгуки. Саме тому бібліотека філія №28 рекомендує до прочитання, це емоційний та захопливий роман, який глибоко проникає у душу читача.

Ось основні моменти, Сюжет і тематика: Книга розповідає про складний шлях головної героїні до себе та свого дому. Сюжет багатий на повороти, що тримають читача у напрузі до останньої сторінки. Тематика книги торкається важливих життєвих питань, таких як самопізнання, сімейні цінності та сила духу. Персонажі: Герої книги виписані дуже реалістично. Їхні переживання, внутрішні конфлікти та розвиток викликають співпереживання і роблять їх близькими читачу.                                              

У романі Оксани Калини «Довга дорога додому» головними героями є:   Олена: Головна героїня роману, яка переживає важкий період свого життя. Вона змушена подолати багато труднощів на своєму шляху до самопізнання та віднайдення власного «дому».                                                                                      

Андрій: Друг і підтримка Олени, який також проходить власний шлях розвитку. Їхні стосунки еволюціонують протягом роману, відкриваючи нові грані любові та дружби.                                                                                               

Марта: Мати Олени, яка має складний характер і власні проблеми. Її стосунки з дочкою є важливою частиною сюжету, оскільки вони відображають сімейні конфлікти та їхнє вирішення.                                                                                                

Іван: Батько Олени, який відіграє важливу роль у формуванні характеру та життєвих цінностей головної героїні. Його постать є ключовою в розумінні минулого Олени.                                                                                                                

Світлана: Найкраща подруга Олени, яка підтримує її у найважчі моменти. Її дружба та допомога стають важливими для Олени на шляху до її «дому».   Ці персонажі створюють складну мережу стосунків, яка дозволяє глибше розкрити тематику роману та емоційно залучити читача.

Роман Оксани Калини «Довга дорога додому» є глибоким і зворушливим твором, що розповідає про складний шлях головної героїні Олени до самопізнання та віднайдення свого «дому». Це не просто фізичне місце, а скоріше стан душі, гармонія з собою та оточуючими. Пошук себе, Олена стикається з багатьма життєвими випробуваннями, які змушують її переосмислити своє життя, стосунки з рідними та друзями, а також власні пріоритети. Цей процес непростий і часто болісний, але саме через ці труднощі героїня знаходить справжню себе. Її подорож є метафорою для внутрішнього зростання та пошуку власного шляху в житті.      

Сімейні стосунки Олени з матір’ю Мартою і батьком Іваном відіграють важливу роль у її становленні. Сімейні конфлікти, непорозуміння і нерозв’язані проблеми минулого стають випробуванням для Олени, але також і можливістю для зцілення та примирення. Книга показує, як важливо знайти спільну мову з близькими, пробачити та прийняти один одного такими, якими ми є.                                                                                                                    

Дружба з Андрієм та Світланою демонструє, як важливо мати поруч людей, які підтримують і розуміють тебе. Взаємна підтримка і допомога друзів стають тим фундаментом, на якому Олена будує своє нове життя. Це нагадує читачам про цінність справжньої дружби, яка допомагає пережити найважчі моменти. Символізм «дому» Дім у романі є не лише фізичним простором, але й символом внутрішньої гармонії та душевного спокою. Олена шукає не лише місце, де їй буде комфортно жити, але й стан, в якому вона зможе відчувати себе щасливою та цілісною. Цей пошук відображає універсальну людську потребу в стабільності, любові та прийнятті.                                                                 

Оксана Калина володіє багатою та образною мовою. Її стиль написання відзначається глибоким психологізмом і поетичністю, що додає книзі особливого шарму. Саме ця книга викличе у читача сильні емоції, примусить  задуматися про власне життя та цінності. Це одна з тих книг, яка залишає слід у серці та змушує повертатися до неї думками навіть після прочитання. Роман також піднімає важливі соціальні питання, які стосуються сучасного суспільства. Це робить його не тільки художнім твором, але й своєрідним дзеркалом нашого часу. В цілому, «Довга дорога додому» Оксани Калини є вагомим внеском у сучасну літературу, який варто прочитати всім, хто цінує глибокі та зворушливі історії. Це книга, яка залишає глибокий емоційний слід і надихає на внутрішні зміни.

Стиль та орфографію автора рецензії збережено

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

26 липня, п’ятниця

11.00 «Державність — то мрія і право кожного народу». Iнформини до Дня Української Державності. Філія №1 (вул. Преображенська, 35а)

14.00. «Голос війни» Інформаційна година. Філія №2 (вул.Градоначальницька, 9)

27 липня, субота

13.00 «Честь. Мужність, Шляхетність» Година пам’яті. Філія № 30 (вул. Кримська, 58)

28 липня, недiля

10.00 «Історія Православної церкви». Історична виставка-огляд. ЦМБ ім. І. Франка, читальна зала (Книжковий пров., 1а)

15.00 «Цінуємо книгу, як найбільшу святість». Збори письменників-мариністів. Філія №2
(вул. Градоначальницька, 9)

13.00 «Шлях до нового життя»». Виставка-роздум, духовна бесіда до Дня Хрещення Київської Русі. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

29 липня, понедiлок

11.00 «Олінівка» Хвилина пам’яті. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
12.00 Інформаційна година пам’яті «Терористичний Акт в Оленівці: Пам’таємо Героїв». Філія №28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви