Просмотров:57

10 січня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського в кают-компанії “Морська бібліотека” пройшло двадцять сьоме засідання “Щасливого Нового Року та Різдвяної зорі”.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова і головний редактор газети “Моряк України” Анатолій Венгрук привітали гостей і постійних членів кают-компанії  з Новим роком. Каріна Вікторівна згадала відомихписьменників та поетів, які народились 7 і 8 січня: Івана Гайдаєнка і ювіляра 2020 року Василя Симоненка.

Завідуюча бібліотекою №2 провела поетичні читання для членів віртуального круїзу “Море радості”, розповіла біографію ювіляра і прочла вірші Василя Симоненка. Анатолій Венгрук поділився про трагічні новини-залишення нашого світу академіка Ювіналія Зайцева і що вплинуло на його стан здоров’я пожежа четвертого грудня, яка із собою понесла життя Бориса Александрова.

Автор “Байки Одеського порта” Олексій Стецюченко відправився вперше у віртуальний круїз. Олексій Олександрович підготував доклад про Одеський порт, розповів про долі трьох робітників порту, зачитава дуже гумарні байки з життя порту і подарував бібліотеці свою книгу “Байки Одеського порту”.  Каріна Апарінова прочла і подарувала Олексію Стецюченко вірш про нього Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна.

Другий гість двадцять сьомого круїзу – Сергій Остапенко. Сергій Володимирович, трикратний чемпіон світу по степу, розповів про свої досягнення в мистецтві танцю. Був офіційно наречен “Гордість Одеси” і “Хореограф 2016 року”, одержав престижну премію “Народне визнання”. Сергій Володимирович розповів про свою творчу діяльність і подарував кают-компанії  свій збірник віршів та книгу об одеських степистах.

Сергій Брайко-журналіст, публіцист, моряк, директор художньої галереї “Ракурс”презентував свої книги про Одесу і не тільки. Сергій Борисович представив кілька своїх оповідань членам кают-компанії та залишив у подарунок свої книги читачам: “Зигзаги часу”, “Зигзаг, ще зигзаг” і “Час зигзагів”.

Гість кают-компанії “Морська бібліотека” Презедент Міжнародної Морської Асоціації Ігор Агафоніков познайомив присутніх з історією Одеського порту і розповів про свою діяльність.

Художник і мистецтвознавець Алла Шляхова і її чоловік розповіли про своє меценацтво в Одесі, пролунали авторські вірші у виконанні Алли Шляхової. Автор пообіцяла намалювати картину Паустовського на фоні Воронцовського маяка і подарувати бібліотеці.

Режисер, лауреат літературної премії ім. К. Г. Паустовського Олександр Азар’єв продемонстрував  свій фільм “Акваторія”. Бібліотекар Олександр Апарінов підготував і представив тематичні фільми про Одеський порт та життя і творчість Василя Симоненка, слайд шоу про творчість Олексійя Стецюченко,Сергія Брайко і Сергія Остапенко. Журналіст Інна Іщук познайомила присутніх з січневими заходами кают-компанії “Морська бібліотека”.

Завершили віртуальний круїз віршами Івана Рябухіна: “З Новим 2020-м Роком” і “З Різдвом Христовим Вас!” Гості залишили свої враження і побажання у книзі відгуків бібліотеки.

ВНИМАНИЕ!

Согласно распоряжению городского головы Одессы Централизованная библиотечная система приостанавливает обслуживание читателей. Это вынужденная мера, которая связана с необходимостью снизить риск распространения острой респираторной инфекции, вызванной коронавирусом COVID-19.

Ориентировочно ограничение продлится до 24 апреля включительно.

Однако и во время вынужденной остановки мы будем продолжать работу. Смотрите наш Youtube-канал, где будут появляться буктрейлеры и другие видеоматериалы.

Архіви