Просмотров:223

10 січня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського в кают-компанії “Морська бібліотека” пройшло двадцять сьоме засідання “Щасливого Нового Року та Різдвяної зорі”.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова і головний редактор газети “Моряк України” Анатолій Венгрук привітали гостей і постійних членів кают-компанії  з Новим роком. Каріна Вікторівна згадала відомихписьменників та поетів, які народились 7 і 8 січня: Івана Гайдаєнка і ювіляра 2020 року Василя Симоненка.

Завідуюча бібліотекою №2 провела поетичні читання для членів віртуального круїзу “Море радості”, розповіла біографію ювіляра і прочла вірші Василя Симоненка. Анатолій Венгрук поділився про трагічні новини-залишення нашого світу академіка Ювіналія Зайцева і що вплинуло на його стан здоров’я пожежа четвертого грудня, яка із собою понесла життя Бориса Александрова.

Автор “Байки Одеського порта” Олексій Стецюченко відправився вперше у віртуальний круїз. Олексій Олександрович підготував доклад про Одеський порт, розповів про долі трьох робітників порту, зачитава дуже гумарні байки з життя порту і подарував бібліотеці свою книгу “Байки Одеського порту”.  Каріна Апарінова прочла і подарувала Олексію Стецюченко вірш про нього Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна.

Другий гість двадцять сьомого круїзу – Сергій Остапенко. Сергій Володимирович, трикратний чемпіон світу по степу, розповів про свої досягнення в мистецтві танцю. Був офіційно наречен “Гордість Одеси” і “Хореограф 2016 року”, одержав престижну премію “Народне визнання”. Сергій Володимирович розповів про свою творчу діяльність і подарував кают-компанії  свій збірник віршів та книгу об одеських степистах.

Сергій Брайко-журналіст, публіцист, моряк, директор художньої галереї “Ракурс”презентував свої книги про Одесу і не тільки. Сергій Борисович представив кілька своїх оповідань членам кают-компанії та залишив у подарунок свої книги читачам: “Зигзаги часу”, “Зигзаг, ще зигзаг” і “Час зигзагів”.

Гість кают-компанії “Морська бібліотека” Презедент Міжнародної Морської Асоціації Ігор Агафоніков познайомив присутніх з історією Одеського порту і розповів про свою діяльність.

Художник і мистецтвознавець Алла Шляхова і її чоловік розповіли про своє меценацтво в Одесі, пролунали авторські вірші у виконанні Алли Шляхової. Автор пообіцяла намалювати картину Паустовського на фоні Воронцовського маяка і подарувати бібліотеці.

Режисер, лауреат літературної премії ім. К. Г. Паустовського Олександр Азар’єв продемонстрував  свій фільм “Акваторія”. Бібліотекар Олександр Апарінов підготував і представив тематичні фільми про Одеський порт та життя і творчість Василя Симоненка, слайд шоу про творчість Олексійя Стецюченко,Сергія Брайко і Сергія Остапенко. Журналіст Інна Іщук познайомила присутніх з січневими заходами кают-компанії “Морська бібліотека”.

Завершили віртуальний круїз віршами Івана Рябухіна: “З Новим 2020-м Роком” і “З Різдвом Христовим Вас!” Гості залишили свої враження і побажання у книзі відгуків бібліотеки.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->