Просмотров:143

6 березня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося двадцять дев’яте засідання кают-компанії «Морська бібліотека». Віртуальний морський круїз був присвячен морю, весні і 8 березня.

Відкрив двадцять дев’ятий круїз штурман далекого плавання Олександр Апарінов. Олександр Григорович відзначив відправку віртуального теплохода відбиттям склянок у ринду.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова  привітала гостей і членів кают-компанії «Морська бібліотека» і нагадала всім записатися у судову роль двадцять дев’ятого засідання. Каріна Вікторівна розповіла про свої враження у весняний період та прочла висловлювання письменника Костянтина Паустовського, якою він бачив весну, і його враження про мандрівки.

Дитяча музична школа №3 підготувала святковий концерт до весняного круїзу. Прийняли участь концертмейстери: Валерія Постнова, Артур Мігов, Дарья Малік, Ганна Козак-класу викладачів фортепіано Тетяни Лапейко і Тетяни Вишневської. Співала завідуюча вокального відділу ДМШ №3 Олена Яценко.

Бібліотека нагородила грамотами за участь і організацію концертів Олену Яценко, Руслану Шевельову і ученицю ДМШ №3 Каріну Кардаш.

На замовлення Галини Зарубіної, члена клубу «Світ Паустовського», пролунав вірш Валерія Брюсова «Ти жінка» для всіх присутніх жінок.

Доцент кафедри морського та митного права Національного Університету «Одеська Юридична Академія» Людмила Пашковська провела презентацію своєї нової книги «МАРПОЛ» , яка рекомендується студентам морських навчальних заходів, судноводіїв, фахівцям захисту морського середовища і співробітникам судноплавних компаній. Людмила Іванівна розповіла, як працювала над книгою, і першим її працю оцінив її чоловік.

Гість кают-компанії Віра Князєва розповіла про діяльність спілки ветеранів ЧПОРП «Антарктика». Віра Григорівна дуже зацікавила своєю розповіддю членів кают-компанії, вони не хотіли її відпускати і задавали багато запитань про історію китобійного флоту. Віра Князєва подарувала бібліотеці книги Володимира Ангеліна «Пісні вітру» і Ели Лєус «З Півдня на Південь». Завітала до бібліотеці Ганна Масловська, яка працювала тут у сімдесятих роках  двадцятого століття, і розповіла цікаві історичні факти про бібліотеку та її робітників.

Журналіст, поет і художник Олег Дрямін представив вірші про жінок. Письменники-мариністи Олександр Яценко і Сергій Брайко розповіли про свої морські професії.

Продовжили тему морських професій сім’я Апарінових – Каріна і Олександр. Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук нагадав всім про тридцятий ювілейний круїз, який відбудеться 3 квітня в кают-компанії «Морська бібліотека». Людмила Буковська, дружина капітана Юрія Грабенка, розповіла про свого чоловіка, який п’ятого січня 2020 року після тяжкої хвороби покинув цей світ. Капітан Юрій Грабенко був почесним членом Асоціації морських капітанів.

Завершили круїз віршами про кохання, які майстерно представила артистка Одеської філармонії Олена Куклова.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->