Просмотров:105

22 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького астролог Анастасія Лаврентьєва для читачів та гостей бібліотеки прочитала лекцію «Кармічні зміни літа 2019 року: чому і для чого».  Багаторічна продуктивна співпраця колективу бібліотеки імені Едуарда Багрицького та ГО «Музика Землі», під керівництвом Світлани Кругловської, дає можливості всім бажаючим глибше познайомитися з темами психологічного, історичного, філософського, астрологічного,  геологічного, екологічного направлення.

Анастасія Лаврентьєва підкреслила важливі астрологічні дати 2 липня та 17 липня 2019 року – Сонячне та Місячне затемнення. Розповіла основні тенденції подібних прогнозів та навела приклади з подібних історичних паралелей і спостережень. Зауважила, що таке явище зустрічається раз на 18 років. Лекція була дуже інформативною, корисною та цікавою.

Астрологія – це феномен в науці та культурі. Вона виникла дуже давно,  існує та розвивається і досі. З астрологією пов’язано багато досліджень, знань. Так, наприклад, астрологічні пізнання допоможуть відкрити нові смислові наповнення в творах таких видатних письменників, як Данте, Шекспір, Кальдерон, Стендаль та інших.  Тому вирішили завершити лекцію Анастасії Лаврентьєвої анонсом нових надходжень літератури в бібліотеку.

Бібліотекар Любов Коломієць спробувала також провести астрологічну паралель в деяких представлених творах сучасних авторів – це «Трагедія гетьмана Мазепи» Валентина Чемериса, «Шенгенська історія» Андрія Куркова, «Четвертий вимір» Романа Іваничука.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви