Просмотров:147

22 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького астролог Анастасія Лаврентьєва для читачів та гостей бібліотеки прочитала лекцію «Кармічні зміни літа 2019 року: чому і для чого».  Багаторічна продуктивна співпраця колективу бібліотеки імені Едуарда Багрицького та ГО «Музика Землі», під керівництвом Світлани Кругловської, дає можливості всім бажаючим глибше познайомитися з темами психологічного, історичного, філософського, астрологічного,  геологічного, екологічного направлення.

Анастасія Лаврентьєва підкреслила важливі астрологічні дати 2 липня та 17 липня 2019 року – Сонячне та Місячне затемнення. Розповіла основні тенденції подібних прогнозів та навела приклади з подібних історичних паралелей і спостережень. Зауважила, що таке явище зустрічається раз на 18 років. Лекція була дуже інформативною, корисною та цікавою.

Астрологія – це феномен в науці та культурі. Вона виникла дуже давно,  існує та розвивається і досі. З астрологією пов’язано багато досліджень, знань. Так, наприклад, астрологічні пізнання допоможуть відкрити нові смислові наповнення в творах таких видатних письменників, як Данте, Шекспір, Кальдерон, Стендаль та інших.  Тому вирішили завершити лекцію Анастасії Лаврентьєвої анонсом нових надходжень літератури в бібліотеку.

Бібліотекар Любов Коломієць спробувала також провести астрологічну паралель в деяких представлених творах сучасних авторів – це «Трагедія гетьмана Мазепи» Валентина Чемериса, «Шенгенська історія» Андрія Куркова, «Четвертий вимір» Романа Іваничука.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви