Колектив бібліотеки № 25 невимовно пишається тим, що саме у них в читальній залі відбулася презентація нової книги одесита Аркадія Йосиповича Хасіна «Мій дім – Одеса». Важливу подію творчого життя міста  відвідали представники Всесвітнього Клубу Одеситів та шанувальники мистецького слова Аркадія Йосиповича.

Зустріч було проведено для всіх, хто цікавиться історією, культурою та неповторним духом Одеси. Книга «Мій дім – Одеса» відзначається не лише великою майстерністю письменника Хасіна, але і його глибоким зануренням у місто,  яке стало вічним джерелом натхнення для безлічі поколінь. Книга розповідає про різноманітні аспекти життя та історії міста та відкриває нам двері до світу почуттів і спогадів, пов’язаних з Одесою. Кожна сторінка наповнена емоціями, які переносять нас до берегів Чорного моря, серед вуличних перепалок та веселощів одеських жителів.

На заході присутні почули від автора особисту історію створення книги, його особисті враження та думки про рідне місто. Хасін подарував гостям частинку свого власного світу, відкриваючи перед ними незвичайну містичну атмосферу Одеси.

Важливо відзначити роль Всесвітнього Клубу Одеситів у вдалому проведенні цього заходу. Їхнє зацікавлення та підтримка не тільки допомогли привернути увагу до цієї книги, але й створили особливий дух спільноти одеситів, які діляться своєю любов’ю до міста. Запрошені гості додали події особливий колорит та атмосферу, в якій просто неможливо залишитися байдужим.

Захід надав можливість відчути, що Одеса – це не просто місто, а справжній духовний діамант, який запалює серця всіх, хто доторкнувся до його неповторності. Місто, яке привертає, надихає та завжди залишає відчиненими двері для нових відкриттів.

Залу заповнили небайдужі жителі міста, друзі Аркадія Йосиповича, його близькі та рідні і поціновувачі його таланту.

Серед почесних гостей заходу були присутні такі поважні та відомі одесити, як Олег Суслов – головний редактор міської газети «Вечерняя Одесса». Олег Станіславович на зустріч прийшов теж не з порожніми руками: здивував усіх присутніх першим «живим» номером газети, яку випустили до Дня Незалежності України. Гості мали можливість погортати сторінки газети та насолодитися «живими малюнками». Бібліотеці був подарований номер за підписом головного редактора газети.

З привітанням до автора завітала Анна Розен – провідний лектор-музикознавець Одеської обласної філармонії. Анна Львівна наповнила бібліотеку чарівними мелодіями міста —  в якості дарунку автору.

Ця подія є чудовим прикладом того, як культурні заходи можуть об’єднувати людей, збагачувати їхні душі та сприяти популяризації важливих аспектів міської спадщини. Завдяки цьому заходу та книзі Аркадія Хасіна «Мій дім Одеса», наше місто продовжує залишати свій незабутній слід у серцях своїх мешканців і у всіх прихильників, хто має щастя її відвідати.

Запрошуємо на заходи цього тижня

18 травня, субота

14.00 «Музиканти на Одеській естраді». Програма журналіста і літератора Олександра Галяса. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)

19 травня, недiля