Просмотров:18

11 жовтня в бібліотеці № 30 відбулася презентація книжкової виставки-інсталяції у вигляді глобуса «Планетний книгосвіт».  На захід завітали постійні читачі бібліотеки, а також юні члени гуртка «Шалений равлик».

Незвичайна та оригінальна виставка-інсталяція у вигляді глобуса розташована у вестибюлі бібліотеки. Глобус «Планетний кнігосвіт» зустрічає кожного відвідувача, який переступає поріг до цього храму знань. А диванчики, що знаходяться поруч, завжди гостинно притягують до себе, аби будь-який бажаючий зміг присісти біля виставки і вибрати вподобану книгу з полиці.

Бібліотекар Ольга Веселаго познайомила читачів з книжковою виставкою-інсталяцією  «Планетний книгосвіт» і цікаво презентувала літературу, представлену на ній.

Усі присутні дізналися, що виставка включає в себе 4 розділи:

  • «Подорож Європою»,
  • «Прогулянка по Азіїї»,
  • «Мандри по Америці»,
  • «Крокуємо по Африці».

Перший розділ виставки – «Подорож Європою» – охоплює 2 полиці глобуса, пропонує читачам художню літературу по країнах Європи. Це класичні і сучасні романи письменників Австрії, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції, Швеції, України, Росії. Серед них є детективи, фантастика та пригоди, подорожі, повні інтриг, небезпек і дивних поворотів долі, створені відомими авторами.

Другий розділ – «Прогулянка по Азії» – включає в себе класичну і сучасну художню літературу Сходу: Киргизії, Індії, Туреччини, арабських країн і Японії.

Третій розділ виставки – «Мандри по Америці» – запрошує до подорожі по країнах Америки. Тут є класики літератури Джек Лондон, Ернест Хемінгуей, Теодор Драйзер, Маргарет Мітчелл. Фантастичні романи відомих письменників, таких як Пол Андерсон, Роберт Шеклі, Роджер Желязни, Роберт Джордан та інших.

Останній розділ виставки – «Крокуємо по Африці» – пропонує читачам цікаві путівники по країнах Африки, написані людьми, які вивчили ці країни зсередини.

Не всім вдається побувати в жарких країнах або на Півночі, прогулятися по Риму і Парижу. Але це стає можливо, коли в руках з’являється хороша книга, яка дозволить зробити найзахоплюючу подорож.

Захід всім дуже сподобався, читачі із задоволенням здійснили подорож по країнах і континентах разом з бібліотекарем та дізналися багато цікавого про твори і письменників Європи, Азії, Америки та Африки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->