15 листопада бібліотека №47 підготувала літературно-музичну композицію «Рідна мова –коріння нації». Захід був проведений в читальному залі бібліотеки школи №78.На літературно-музичну гостину були запрошенні учні 6, 8 і 10 класів з викладачами української мови та літератури, викладачі та учні музичної школи №6, пенсіонери з Територіального центру соціального обслуговування Київського району.
В бібліотеці організована книжкова виставка та підготована відеопрезентація «Світлиця слова в безмежжі часу». Вікторія Кузнець підготувала слайд-шоу «Класики українського слова» про видатних письменників, які все своє життя присвятили любові до рідної мови та українського слова.
Учні 10-х класів Павло Гусляков, Ганна Колос, Анастасія Долгіх, Владислав Бериславский дуже емоційно представили цю презентацію.
Протягом всього свята звучали мелодії скрипки та фортепіано. Під керівництвом викладача по класу скрипки Наталії Чистової та концертмейстера Ірини Мохрякової дует скрипалів, Володимир Банков та Анастасія Любава, виконали п’єсу «Діліжанс» Олени Раєвської. На присутніх в залі приємне враження справили музичні номери Єлизавети Томіної (гітара) та Володимира Банкова (скрипка). Єлизавета виконала п’єсу Юрія Могілюка «Фантазія», а Володимир — українську народну пісню «Сонце низенько». Алла Михайлова, вчитель музики і мистецтва, проспівала акапельно пісню «Вербова дощечка» на слова Івасюка.
Діти з дитячого театру «Діліжанс» (керівник Інна Волчакова) читали юморески. Анастасія Пестрак прочитала «Щуку» Леоніда Глібова та «Баба в церкві» Степана Руданського, Миша Баштаний — «Кухлик» Павла Глазового, Ліза Гломіна – «Свиня» Леоніда Глібова.
Приємне враження справив на присутніх виступ Владислава Бериславського, якій одержав 1-е місце в конкурсі «Срібне слово» за декламування вірша Бориса Олійника «Парубоцька балада». Учні 6-а класу (класний керівник Юлії Продан) прочитали приказки і прислів’я про українську мову. В кінці свята Владислав Луппа, учень 11 класу, прочитав дуже гарний вірш Павла Тичини «Ви знаєте, як липа шелестить».
Свято рідної мови надихнуло всіх присутніх на те, що всі повинні дбати, цінувати і любити рідне слово.