Просмотров:36

 

Бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського у рамках кают-компанії “Морська бібліотека” презентує свій новий проект “Бібліолоція” і книгу “Велика книжка. Вітрильні судна. Фрегати, барки, бригантини”.

Ця книга розповість про вітрильні судна. Яскраві ілюстрації чудово доповнюють видання. Адресовано допитливим хлопчикам і дівчаткам, а також їхнім дбайливим батькам. Надзвичайно захоплива, інформаційно багата, насичена просто неймовірно цікавими історіями та відомостями про створення морських суден “Велика книжка. Вітрильні судна. Фрегати, барки, бригантини” неодмінно сподобається вашій дитині, захопить її увагу на довгий час та розширить кругозір малечі. Також ця книжка про морські судна зможе стати чудовим подарунком для дитини та принести гарні та позитивні емоції та хороший настрій!

Напевно багато хто з нас зачаровувався історіями про піратів і відважних королівських флотів. У цих історіях оживають минулі небезпеки, чути шум морських хвиль і шепіт вітру серед парусів. Все це є в книжці і ця книга для вас. У ній дуже цікаво описано історію створення королівських фрегатів, стисло та пізнавально розповідається про види і особливості цих гігантських кораблів.

Бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського кают-компанія “Морська бібліотека” рекомендую цю книгу усім, хто прагне дізнатися про оточуючий світ трохи більше нового та цікавого. А бібліотечний проект “Бібліолоція” допоможе їм в цьому. Приємного читання!

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви