Просмотров:207

7 липня кают-компанія «Морська бібліотека» при філії №2 ім. К.Г. Паустовського відправилась в двадцятий ювілейний круїз, присвячений Дню Військово-Морських Сил України. На цей раз віртуальний круїз був реальним: він проходив на теплоході “Хаджибей”.

Бібліотекари взяли в круїз ікону Миколи Чудотворця, яка у третє виходить в море та оберігає усіх. Бібліотекар Олександр Апарінов розповів історію бібліотеки №2 ім. Костянтина Паустовського , історію заснування кают-компанії «Морська бібліотека» та нагородив Голову Асоціації морських підводників ім. О. Марінеско, капітана першого рангу Євгенія Лившица Почесною Грамотою за великий вклад у вихованні молоді, активну патріотичну роботу та до свята Дня Військово-Морських Сил України. Голова Організації письменників-мариністів Іван Рябухін прочитав свій вірш «Я одесит».

На заході виступали капітани першого рангу Євгеній Лившиц і Марочкін, які розповіли про традиції на флоті та сучасні реалії Військово-Морського Флоту України. Делегації ветеранів-підводників з Івано-Франківська, Харкова, Хмельницька та Нетешина розповіли про свою роботу. Було дуже багато святкових речей. Виступали з культурного польського товариства та від ветеранів Одеської Ради.

На траверзі пам’ятника Невідомого матроса всі учасники заходу кидали квіти в море. Моряки запалили свічки і опустили два вінка до води. Хвилиною мовчання почтили пам’ять загиблих моряків і воїнів, віддавши життя в АТО.

Під завершення круїзу згадували пісні молодості, пісні походів, морську романтику і про рідну Одесу.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви