Переглядів:487

«У світі футболу сьогодні є Роналду і Мессі, і всі інші» — сказав не менш культовий німецький футболіст Герд Мюллер. Про другого, зіркового португальця, володаря «Золотого м’яча», ця книга. У ній багато фактів з особистого життя Кріса, його спортивної кар’єри, комерційних успіхів та багато чого ще. Кожен новий розділ показує популярного футболіста з нового боку.

Насправді Роналду — простий хлопець, який згодом став всесвітньо відомим футболістом, найкращим бомбардиром в історії португальської збірної та одним із найдорожчих футболістів планети. Лука Кайолі відкриває не лише гарну картинку багатого життя спортсмена. Насамперед, це багаторічна боротьба із самим собою, травмами, іншими множинними труднощами, що виникають на шляху мети. Безумовно, книга заслуговує бути в топі кращих біографій. Це класний матеріал, щоб знайти сили піднятися після важкого падіння.

Переваги:

  • Це історія про те, як простий хлопчик із бідної родини зміг досягти успіху. Хлопчика, для якого футбольний м’яч був найкращим подарунком. Це історія людини із непростим вольовим характером. Це історія перфекціоніста, який прагне досконалості у всіх сферах свого життя — як на футбольному полі, так і в повсякденному житті. Про це ясно говорить назва книги «Одержимий досконалістю».
  • Книга буде цікава насамперед фанатам Кріштіану, тим, хто щиро любить цього футболіста і готовий змиритися з його зацикленістю на собі, хто бачить плюси у такій якості його характеру.
  • Автобіографія спортсмена – хороший приклад того, як можна чогось досягти в житті. Книга показує, як найкращий гравець у світі починав із малого, піднімався із самих низів. Дуже захоплює та хочеться не зупиняючись читати. Цікава думка — якщо ви багаті, це не гарантує слави, якщо ви бідні, ви надихаєтесь на те, щоб старанніше працювати для досягнення своєї мети. У цьому чтиві описаний приголомшливий життєвий шлях великого гравця.

Недоліки:

  • Початок книги складається із цитат самого Роналду. Це фрази із численних інтерв’ю, коли він коментував різні ситуації. Але перші два розділи, однозначно, читати було дуже складно, а тим більше розуміти. Цитати зібрані в одну купу, жодного контексту «до» та «після» не спостерігалося.
  • Цей варіант біографії Роналду буде цікавий насамперед його шанувальникам. Тому що якщо ви не є фанатом великого футболіста, ви сприйматимате текст книги, як постійне самолюбування, від постійних хвалебних фраз самому собі швидко втомлюєшся.
  • Тим, хто не є шанувальником легендарного футболіста, таку подачу інформації, можливо, буде важко читати та розуміти.
  • Роналду дуже суперечлива особистість. В одній людині вживається і талант, і бажання пустити пилюку в очі, і хитрість, що межує з підлістю.

Висновок:

Хороша автобіографія, яка мотивує достатньою мірою. З іншого боку в ній немає чогось, що її відрізняє від будь-яких інших подібних літературних полотен. Книга буде цікава звичайно ж людям, які люблять спорт, але і тим, хто любить дізнаватися щось нове для особистого кругозору. Але витрачати на неї час чи ні – кожен вирішує сам.

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви